Do meg2

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do meg2

Postprzez paulka162 N, 28.01.2007 14:17

Spadła mi Pani z nieba!!!! Chciałabym się z Panią skontaktować, ale nie widzę Pani maila. Czy mogłaby Pani napisać do mnie? Już pisze o co chodzi. Napisała Pani, że posiada kasetę z monodramu "Biała bluzka". Mam 18 lat, z racji wieku nie mogłam słyszeć,oglądać tego przedstawienia. Niezmiernie mi na tej sztuce zależy. Po pierwsze uwielbiam twórczosć Agnieszki Osieckiej. Po drugie piszę właśnie prezentację maturalną w której mam zaprezentowć twórczosć AO (wprost wymarzony temat dla mnie). Chcę opisać również "Białą bluzkę". CZytałam pare razy książkę, ale to nie to samo co sztuka. Po trzecie lubię PAnią Krystynę.
Ta sztuka jest dla mnie naprawdę bardzo ważna. Od dawna poszukuję jakichś informacji na temat jej nagrania. Myślałam, że takie nie istnieje. Bardzo proszę o pomoc. Czy mogłaby Pani przegrać mi tą kasetę? Ja pokryję wszystkie koszty związane z kupnem nowej kasety, przesyłką itp. Pieniądze mogłabym wpłacić na konto. Bardzo proszę o kontakt. Mój email: paulka162@o2.pl
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Powrót do Korespondencja