"Ucho, gardło,nóż" w Wałbrzychu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Ucho, gardło,nóż" w Wałbrzychu

Postprzez Ania M. Pt, 07.12.2007 17:25

Dobry wieczór Pani Krystyno :)
Pani na pewno jest juz dawno myslami gdzie indziej, przy kolejnych wydarzeniach teatralnych, a ja chciałam Pani serdecznie podziekować za ten wieczór w Wałbrzychu 26 listopada. Trudno mi nawet opisać w kilku słowach te wszystkie emocje, których Pani dostarczyła.Zamęczyłam już opowieściami wszystkich znajomych i rodzinę - patrzyli na mnie jak na lekko stukniętą :), a mam to w nosie. Jest Pani wspaniałą aktorką, człowiekiem i dodam jeszcze kobietą, ponieważ mimo wielu zmian obyczajowych ciagle bycie kobietą jest trudne w naszym kraju.
Tego wieczoru śmiałam się do łez, ale również porażał mnie ogrom zła i cierpienia , jaki niesie tekst sztuki - mnóstwo emocji naprawdę. Ale ciągle też patrzyłam na Panią jak na tą miła i ciepłą, pełną humoru kobietę, która znam z dziennika i innych książek. Serdecznie dziekuję,że Pani obecność uświetniła nasze Wałbrzyskie "Fanaberie".No i mam Pani autograf w drugiej części Dzienników :D .To był piekny wieczór.
Serdecznie pozdrawiam
Ania M.
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 28.03.2005 12:10
Lokalizacja: Wa

Powrót do Korespondencja