Fotograf i operator

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Fotograf i operator

Postprzez amc Cz, 24.09.2009 12:45

Pani Krystyno!

GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Obrazek

wygląda Pani na tych zdjęciach tak,
że normalnie jak srebrna kulka na szczycie lukrowanego tortu :wink:
ew. tak że jak bym się nie "zakochała" w KJ-Marii Callas to do patrzenia na te zdjęcia można się zakochać mimo że się Pani nie rusza i nie mówi. O matko się rozegzaltowałam! Ale zdjęcia super!

No chociaż ja to Panią najbardziej lubie taką nie przebraną za Juliusza Cezara ani za Aleksansra Wielkiego :wink: to ta sesja jest rewelacyjna. Chciałabym tak wyglądać za 20 lat. Albo nawet od ręki. :oops:

I wogóle bardzo fajny fotograf, trzeba mu przynać że ładne zdjęci robi:
http://www.francescocarrozzini.com/francescocarrozzini.html
Podobają mi się jego galerie na stronie.


A i co do zdjęć to muszę powiedzieć że Pan Koszałka zdobył moje serducho także. Jest taki kadr w "Rewersie" że siedzi Pani bokiem na schodach, zdjęcie jest robione z dołu w pół-cieniu, Pani siedzi przy poręczy. No cudo! Tak Pani na nim wygląda że w głowie "zapisałam" sobie jako ulubione w neuronie pt. "Najpiekniejsza kobieta na świecie itp."

No tak. Poziom histerii mam dziś niezły. Ale to Pani wina :wink: . Okładka super.

Z okazji okazji że przesyłam 240 szt czerwonych:
Obrazek

kłaniam się nisko padając trupem z wrażenia
(zazdroszcząć proporcji talia - biodro)
Obrazek

A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja