Dobry wieczór

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dobry wieczór

Postprzez Jaśminowa Wt, 23.10.2018 21:33

Znalazłam! Pracę! Wygląda na to, że dobrą. Że uczciwe warunki. Że wyzwania. Że się czegoś nauczę. Ale nawet chyba nie mam poczucia DUMY. Kiedyś jakoś łatwiej było mi poczuć się z siebie dumną, że coś zrobiłam, że coś mi się udało. A teraz się jakby temu dziwię. Czy to na tym polega dorosłość? Jeśli tak, to chyba czas odkurzyć w sobie dziecko. Bo przecież dałam sobie radę z czymś trudnym, wykazałam się. Powinnam samą siebie za to może pogłaskać po duszy.
Ale może jednak czuję, że zrobiłam coś wartościowego, skoro się tym Pani od pierwszych słów listów z wykrzyknikami chwalę.
Teraz mam chwilę "urlopu", żeby myśli w całość złożyć, a w listopadzie zaczynam.
W międzyczasie czytam "Ucho igielne". Myśliwski to mistrz, gdzieś na jednej półce z Dalajlamą... Tischnerem... Takie to jego pisanie bliskie i znajome, a zarazem niepowtarzalne, że człowiek wie, że choć myśli podobnie, tak by tego ująć nie umiał. Coś w tych jego książkach jest takiego, że czyta się jakiś fragment i go nagle z zachwytem odkrywa, jakby to o czym opowiada było nam świadome od zawsze. Lubię bardzo taką literaturę, co to wchodzi człowiekowi do środka i tam się słowo po słowie umości.
Na wybory poszłam, z drżeniem serca teraz drugiej tury wyczekuję. Ale i tak jest nieźle, bośmy miasta "dobrej zmianie" nie oddali. Żeby tylko Prezydent miał nie tylko ręce i nogi, ale jeszcze i Rozum. Zobaczymy za dwa tygodnie. Tej ulgi mogę Pani zazdrościć:)
Pozdrawiam czule
Ania
Avatar użytkownika
Jaśminowa
 
Posty: 138
Dołączył(a): So, 14.03.2009 22:20
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Dobry wieczór

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.12.2018 05:06

Gratuluję. Dobrej pracy, dobrych ludzi, satysfakcji i poczucia pełni życzę. Do zobaczenia, do zobaczenia. Cieszę się. A Myśliwskiego jeszcze nie czytałam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron