Ukłony za spektakl Shirley Valentine - Poznan

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ukłony za spektakl Shirley Valentine - Poznan

Postprzez betula So, 16.02.2019 23:53

Droga Pani Krystyno!

To był magiczny wieczór, jak zwykle cudowna, wspaniała, urocza Krystyna Janda- fenomenalna Shirley Valentine. Cieszę się bardzo, że byliśmy na spektaklu i to w pierwszym rzędzie, tak blisko- bardzo blisko. Co za przeżycie!!! Bilety- prezent od męża czekały pod choinką, a to już minęło sporo czasu... i to czekanie!. Pechowo na kilka dni przed spektaklem rozchorował się mąż, ale moja determinacja wyleczyła Go i razem przeżywaliśmy te cudowne chwile z Panią w roli głównej. Chcę jeszcze dodać, że obok mnie siedziała urocza młoda osoba. W przerwie powiedziała mi, że jeździ do różnych miast i chodzi na wszystkie spektakle z Pani udziałem. Mówiła, że ładuje w ten sposób "baterie". Zgadzam się z tym stwierdzeniem, bo rzeczywiście daje Pani energię na co najmniej kilka dni... tygodni i jeszcze dłużej!
Dziękujemy jeszcze raz, za radość, uśmiech, prawdę życiową, refleksję, dowcip i serce!
Jak dobrze trochę się pośmiać... w tej smutnej politycznie, szarej rzeczywistości!!!
Jeszcze raz dziękujemy.
Pozdrawiamy wiosennie ,
Serdeczności Beata z Puszczykowa.Też czasami bywam "Shirley Valentine"
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Ukłony za spektakl Shirley Valentine - Poznan

Postprzez Krystyna Janda So, 23.02.2019 16:37

Och, serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam! Ciesze się że moja stara Shirley wciąż jest "przyjaciółką". kłaniam się najpiękniej jak umiem. Dla mnie teatr to też teraz terapia. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja