Dalszy ciąg jak Pami nie wstyd

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dalszy ciąg jak Pami nie wstyd

Postprzez Katarzyna1953 N, 26.07.2020 11:46

"Inteligencja jest nam dana po to żeby sobie dawać radę z głupszymi a nie po to żeby się z nich inteligentnie wyśmiewać[" Prof. Flis
Bardzo mądre słowa. Każdy celebryta występujący w mediach powinien je dobrze zapamiętać.
Pani Krystyno.
Wiem, że trochę czasu minęło od wyborów ale we mnie głęboko siedzi to co Pani powiedziała o rodakach i muszę napisać.
Bardzo Panią szanuję ale to co Pani powiedziała o Polakach mających inne przekonania polityczne "TROGLODYCI" to jest straszne. Jest Pani kobietą wykształconą ale teraz jednak widzę , że wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją. Dotyczy to nie tylko Pani ale wszystkich ludzi kultury i sztuki którzy tak obrażają tę drugą [połowę Polaków. Ja też głosowałem przeciwko Pis (ale tylko przeciwko ) mimo to nie odważyłabym się tak powiedzieć o rodakach z innym poglądem politycznym. Wszyscy powinniście zwrócić się do Polaków grzecznie wtedy może wasze głosy odniosłyby jakiś skutek a tak to niestety działa wprost przeciwnie. Powinna Pani teraz przeprosić tych których Pani obraziła inaczej wszystko obróci się przeciwko nam Polakom którzy myślą podobnie do Pani chociaż nie mają wykształcenia ale są INTELIGENTNI. To Wy powinniście dawać przykład kultury innym a niestety jest odwrotnie.
Pozdrawiam i pomimo wszystko życzę dalszej wspaniałej pracy aktorskiej.
Katarzyna1953
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 18.07.2020 18:25

Re: Dalszy ciąg jak Pami nie wstyd

Postprzez Krystyna Janda Pn, 21.09.2020 08:56

Zycze aby Pani poczuł się lepiej i lepsza. Dobrych dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron