Tesia i to co po niej...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tesia i to co po niej...

Postprzez Alison Cz, 01.10.2020 13:02

Droga Pani Krystyno...
Przytulam w sprawie Tesi, żegnanie odchodzących cichutko psów, odchodzących po tylu latach bycia z nami to jedno z gorszych doświadczeń życia... Przerobiłam to już 4 razy. :cry:
Poza tym, "im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta", więc tym trudniej je żegnać.
Mimo to, trochę tej Tesi zazdroszczę... Coraz mniej odnajduję się w teraźniejszości, wiem że Pani też, więc nie będę tłumaczyć o co chodzi, bo wiem, że Pani wie.
Najbardziej dołuje mnie ta płynność granic... Ciągle w swej niegasnącej naiwności myślę, no nieee, tego przecież nie zrobią, to by było przekroczenie wszelkich granic. Po czym następnego dnia to się dzieje, ktoś to pokomentuje, pooburza się i życie toczy się dalej, do następnego takiego przypadku...
Mam teraz nowego ministra... nawet mi przez myśl nie przeszło, że z takiego kogoś zrobią ministra zarządzającego środowiskiem zdawałoby się ludzi światłych i świadomych tego co się dzieje. W prezencie urodzinowym dostałam od mediów informację, że znowu się przeliczyłam...
Nie chcę już nawet myśleć co z tego wyniknie...
Smucę się razem z Panią, patrząc na opadające za oknem pożółkłe liście i nie mając już nadziei na zmiany...
"W oknach tyle jesieni, w jesieni tyle skrzypiec, a w skrzypcach, byle tknięte, lament gada z lamentem..."
A.
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: Tesia i to co po niej...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.10.2020 16:47

ZACZĘŁAM CHODZIĆ NA REGULARNE SPACERY O ŚWICIE BO NIE WYRABIAM. ZOSTAŁY MI JESZCZE 3 PSY BOGU DZIEKI. 10000 KROKÓW CO RANO W samotności mnie trzyma. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Tesia i to co po niej...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.10.2020 16:47

ZACZĘŁAM CHODZIĆ NA REGULARNE SPACERY O ŚWICIE BO NIE WYRABIAM. ZOSTAŁY MI JESZCZE 3 PSY BOGU DZIEKI. 10000 KROKÓW CO RANO W samotności mnie trzyma. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja