Szanowna Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szanowna Pani Krystyno

Postprzez Siestrzeńcewicz Pn, 31.05.2021 14:34

Dzień dobry.
Szanowna Pani Krystyno,
kiedyś w swoim dzienniku zamieściła Pani wpis o obrazie Siestrzeńcewicza "Pani płacząca" który zobaczyła Pani na wystawie w Muzeum Narodowym. Napisała Pani o nim piękne słowa " że zawsze czułam że ten obraz gdzieś jest"

Chciałbym Panią serdecznie zaprosić na wystawę monograficzną twórczości mojego przodka Stanisława Bohusz-Siestrzeńcewicza . Wystawa trwa do 31 lipca w Suwałkach w tamtejszym Muzeum Okręgowym.

To pierwsza wystawa jaką wreszcie udało się zorganizować i mimo trudnego pandemicznego, zwłaszcza dla kultury okresu wreszcie można ją zwiedzać.

Prócz "Pani płaczącej: znalazło się tam wiele ciekawych prac zarówno z kolekcji muzealnych jak i zbiorów prywatnych.

Oto link do strony z wydarzeniem:
https://muzeum.suwalki.pl/wystawy-czasowe/

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam raz jeszcze do zobaczenia wystawy.
Z wyrazami szacunku
Andrzej Iwańczyk-Siestrzeńcewicz
iwandragbobik@gmail.com
Siestrzeńcewicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 16.04.2021 11:58

Re: Szanowna Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda So, 26.06.2021 06:22

Szanowna Pani, dziękuję za zaproszenie, bardzo bym chciała zobaczyć wystWę, chyba mi się nie uda bo wracam do Polski 13 lipca j natychmiast gram gram codziennie, ale może...bardzo bym chciała. Wysyłam serdeczności. Zamieszczę informację o wystawie u sibie, może więcej ludzi się dowie.
Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron