kilka ciepłych słów :))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kilka ciepłych słów :))

Postprzez julixwx Śr, 18.08.2021 22:44

Kochana Pani Krystyno!
W sierpniu zrobiłam sobie maraton pani monodramów - Biała bluzka, Zapiski z wygnania, wczoraj pierwszy raz Shirley i jeszcze Lily już poza ,,maratonem" Nie byłabym w stanie zliczyć łez, uśmiechów i niekontrolowanych wybuchów śmiechu, których mi Pani dostarczyła w tych kilka wieczorów, ale za każdy jestem niesamowicie wdzięczna.
Od października zaczynam studia, co właściwie jest też częściowo Pani zasługą. Całą maturę z polskiego napisałam w oparciu o pani role - Agnieszki, Elżbiety, Marty z Tataraku, Danuty Wałęsy, Sabiny Baral... Aż się bałam, że egzaminator w końcu podkreśli słowa ,,Krystyna Janda" i uzna za powtórzenie.
Właśnie przeprowadziłam się do Warszawy i cały sierpień spędzam na szukaniu przystanków, ulic i mebli. Często jestem zagubiona, czasami troszkę samotna, ale Pani teatry są lekarstwem na wszystkie trudy. Czy Pani wie, jaką Och i Polonia mają wspaniałą widownię? Ile ja poznałam fascynujących ludzi w kolejce po wejściówkę! Nawet idąc do teatru sama, ostatecznie zawsze kończę w jakimś miłym towarzystwie. Stworzyła Pani miejsce, w którym czuję się ,,na miejscu" jak nigdzie.
Wielką czułość mam do tych Pani teatrów, jeśli można czuć coś takiego do instytucji. Tak się przytulam do tej Białej bluzki i po wczorajszej Shirley coś czuję, że do niej też będę przychodzić regularnie żeby usłyszeć to ,,Ty się nie bać żyć!".

Chciałam tylko wysłać Pani trochę ciepłych słów i zapewnić, że to, co Pani robi jest ważne i potrzebne.

Jakiś czas temu podpisałam się jako nowa stała bywalczyni Pani teatrów i tylko troszkę go zmodyfikuje.

Dziękuję i tulę serdecznie
Stała bywalczyni Pani teatrów - Julia :))
julixwx
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 05.02.2021 22:37

Re: kilka ciepłych słów :))

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.08.2021 06:51

Miła Julio! Bardzo dziękuję. Bardzo dziękujemy wszyscy w naszych teatrach i fundacji. Serdecznie zapraszamy, gramy codziennie, staramy się aby dla studentów było taniej.
Życzę Pani wszystkiego dobrego w Warszawie i na studiach i w ogóle. Serdeczności. Pani list wiele dla mnie znaczy, dziękuję. Kj.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron