Z wyrazami szacunku

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Z wyrazami szacunku

Postprzez Daniel81 N, 05.12.2021 19:01

Droga Pani Krystyno,

Od lat jestem Pani wielkim fanem. W tych mrocznych czasach jakie nastały w Polsce przywraca nam Pani wiarę w człowieka. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze obok ludzie, którym nie jest obojętny tragiczny los uchodźców na granicy. Biednych i bezbronnych ludzi tak strasznie krzywdzonych przez dwa reżimy. W tym bezmiarze tragedii w jakim przyszło nam żyć, Pani działalność daje nam nadzieję, że jeszcze będzie lepiej.

Jeśli chodzi o szczepienia tu już niestety straciłem nadzieję, że będzie lepiej. Mamy blisko 50% egoistów, którzy za nic mają zdrowie i życie innych ludzi. Nie interesują ich dramaty różnych organizacji (przedsiębiorstwa, teatry, kina itd.). Niemniej proszę nie przestawać z apelami. Wierzę, że głos znanych i wielkich ludzi ma ogromną siłę przebicia.

Mi i wszystkim przyzwoitym obywatelom tego kraju przykro obserwować jak jest Pani atakowana ale to znaczy, że ci wszyscy mali ludzie się Pani boją.

Dziękuję za wszystko. Życzę sił, wytrwałości, a w szczególności dużo zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie,
Daniel
Daniel81
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 05.12.2021 18:23

Re: Z wyrazami szacunku

Postprzez Krystyna Janda N, 19.12.2021 07:13

Serdecznie pana pozdrawiam. Spokojnych zdrowych dni w tym końcu roku. Mam wrażenie że styczeń będzie jeszcze trudniejszy, wspierajmy się życzliwością a na głupotę nie ma lekarstwa. Mam przyjaciela sanitariusza w szpitalu, mówi że umierają i nie wierzà do końca. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron