Do Pani Jagody S.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Pani Jagody S.

Postprzez Daniel81 Wt, 07.12.2021 20:14

Dzień dobry Pani Jagodo,
Odnoszę wrażenie, że pretenduje Pani do mało zaszczytnego tytułu Siewcy głupoty. Ot kolejny wyborca PiS czy Konfederacji. Szczepienia nie są skuteczne w 100%. Od samego początku mówiono nam, że w zależności od preparatu ta skuteczność będzie między ok. 70-93% i z czasem będzie się zmniejszać. Ponadto u osób starszych ilość wytworzonych przeciwciał może być mniejsza niż np. u 20 latka. U osób przyjmujące pewne rodzaje leków te przeciwciała mogą nie powstać wcale. Inna jest odporność u zdrowego 40 latka, a inna u 80 latka po zawale z cukrzyca i innymi chorobami.

Proponuję również oglądać mniej Polsat News, a już na pewno tv reżimowej i przełączyć się na coś reprezentującego wyższy poziom. Pewien znany dziennikarz tej stacji bardzo się skompromitował pokazując swoją niewiedzę. Czy chciała Pani dołączyć do Pani Górniak czy Pana Rymanowskiego? Moze lepiej nie? Wstyd będzie mniejszy.

Tak się zastanawiam czy wy plaskoziemcy cierpicie na jakąś psychozę maniakalną lub inne schorzenie? Przeciez teraz można to leczyć. Kwestionujecie każdą wiedzę naukową ... Ziemia jest płaska, 5G zabija, a w śmiercionośnych szczepionkach jest czip. Cieszę się z tego czipa ... Będę łączył się przez WiFi z innymi zaszczepionymi. Zapomniałem o maseczkach. Może cierpi pani na niedotlenienie mózgu lub się Pani zaczadziła?

Pozdrawiam,
Daniel
Daniel81
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 05.12.2021 18:23

Re: Do Pani Jagody S.

Postprzez Krystyna Janda N, 19.12.2021 07:10

Dziękuję Pani za ten list. Nie ma słów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18986
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencjacron