Pielęgnacja samochodu zimą?

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: Pielęgnacja samochodu zimą?

Postprzez Sara212 Śr, 26.05.2021 07:58

Jeśli ktoś z was planuje zakup samochodu to moim zdaniem fajnie jest kupić samochód używany kilkuletni. Takie samochody znajdziecie na https://www.uzywanejaknowe.pl/ford zerknijcie na całą ich ofertę bo jest naprawdę atrakcyjna.
Sara212

Postprzez moon Wt, 01.06.2021 12:27

Ja to sobie tak myślę, żeby potem wam nie był ogólnie potrzebny mechanik poznań. Jednak te samochody nie zawsze są rzetelne i nie zawsze można im zaufać. Tak naprawdę wydaje mi się, że dobrze jest poszukać czegoś, co od razu nam mechanik sprawdzi. Albo można go wziąć ze sobą i tak naprawdę być może obniżać cenę autka.
moon

Postprzez GoldenHaker Cz, 10.06.2021 11:56

Pielęgnacja samochodu na pewno się przyda!!! To jest coś wspaniałego moim zdaniem!! Kocham luksusowe samochody!!!

Postprzez SEBAgarga N, 13.06.2021 14:41

Ja to staram się dbać o swój samochód przez cały rok, nie tylko zimą. Ogólnie rzecz biorąc ostatnio to miałem taką sytuację, że musiałem aż wysłać auto do serwisu https://jp-skrzynieautomatyczne.pl/, bo po prostu wysiadła mi skrzynia biegów.
SEBAgarga

Postprzez GoldenHaker Pn, 14.06.2021 14:01

Moim zdaniem to jest świetna sprawa. Kocham takie rzeczy. To jest świetne moim zdaniem!!!

Postprzez lesnejagody Śr, 21.07.2021 10:21

Jak najbardziej warto zadbać o swoje auto o każdej porze roku. Najpierw jednak taki pojazd w ogóle trzeba posiadać. Nie wiem jak wy moi drodzy, ale ja uważam, że warto wybierać auta pochodzące ze sprawdzonego źródła. Sama swój samochód wybrałam https://mauto.pl/ tutaj, gdzie stan techniczny jest dodatkowo potwierdzony ekspertyzą. Jeżeli ktoś z was jest aktualnie na etapie poszukiwania takiego pojazdu, to myślę, że warto znaleźć trochę czasu i zajrzeć pod ten adres w internecie. Jest tam, z czego wybrać!
lesnejagody

Postprzez jolawietrz43 Śr, 21.07.2021 11:28

Remont mieszkania z projektantem wnętrz czy bez. tutaj jest ciekawy artykuł https://wesela-zamosc.pl/index.php/2021/07/20/projektant-wnetrz/ jednak i tak nie rozwiewa moich wątpliwości. Wiem,że maja fajne pomysły ale koszty też spore. Warto czy nie?
jolawietrz43

Postprzez jusiaq1 Cz, 19.08.2021 17:15

W okresie jesienno-zimowym bardzo szybko rdzewieją metalowe elementy samochodu. Warto w ramach konserwacji zastosować boll neutralizator rdzy https://zadbanabryka.pl/boll-neutraliza ... 0ml-spray/ który zapobiega dalszej korozji.
jusiaq1

Postprzez Toooniop Pn, 20.09.2021 09:20

Przy pielęgnacji samochodu zimą wręcz niezbędna jest odpowiednia ochrona, przed czym co jest największym wrogiem samochodu w tym okresie, czyli korozją wynikającą z kontaktem z solą drogową. To bardzo istotne, aby odpowiednimi kosmetykami zabezpieczyć auto i to najlepiej już w okresie jesiennym. Odpowiednie środki spokojnie zamawiajcie w internecie. Wybór jest bardzo szeroki. Mnie najbardziej podoba się fakt, że wiele autokosmetyków jest obecnie dostępnych w bardzo fajnych zestawach, kompleksowych.
Toooniop

Postprzez morelka Pt, 24.09.2021 09:25

To nie zapomnijcie o zakupie nowych opon dla waszego samochodu. Jeśli chodzi o mnie, to ja swoje Opony zimowe 205/55/R16 Zamówiłam na stronie portalu Ceneo, bo tam znalazłam najniższe ceny tego typu produktu. Polecam wam tam zajrzeć, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.
morelka

Postprzez Marta92 Wt, 05.10.2021 10:43

W okresie zimowym bardzo ważne jest, aby zadbać o odpowiednie opony. Jeżeli nie masz opon całorocznych i poruszasz się na letnich, to już pierwszy alert do tego, aby kupić zimowe :)! Letnia guma przy średniej temperaturze 7 stopni Celsjusza traci swoje właściwości, przez co droga hamowania znacznie się wydłuża i może przyczynić się również do wpadnięcia w poślizg. Nie warto odkładać wymianę do momentu, aż spadnie śnieg, ani broń boże kupować: używanych (które mają powyżej 5 lat), są bieżnikowane lub pochodzą od nieznanego producenta. Wymianę kół w samochodzie można przeprowadzić samemu, o ile ma się sprzyjające warunki. Jeżeli masz odpowiedniej wielkości warsztat i wydajny kompresor, to możesz zaopatrzyć się w wygodne i bezpieczne poduszki pneumatyczne, dzięki którym bez problemu podniesiesz auto osobowe lub typu SUV. Do odkręcania/dokręcania kół niezbędny będzie tradycyjny klucz dynamometryczny - możesz także ułatwić zadanie biorąc klucz udarowy pneumatyczny – decyzja należy do Ciebie ;)! Jeżeli jest to dla Ciebie zbyt trudny temat, to zadanie powierz profesjonalistom :)!
Marta92

Postprzez Toooniop Śr, 06.10.2021 12:34

Jeśli chodzi o pielęgnację auta: polecam skorzystać z oferty tego sklepu https://autokosmetyk.com/ Jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji auta, to jest chyba wszystko. Osobiście uważam, że to bardzo praktyczna grupa produktów, które doskonale się sprawdzi w każdym domowym mini warsztacie, jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji. Ogólnie kosmetyki do auta, także te zimowe należy kupować tylko w sprawdzonych sklepach.
Toooniop

Poprzednia strona

Powrót do Pomóż mi