Budowa domu

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: Budowa domu

Postprzez Marta92 Wt, 05.10.2021 10:52

Cześć!
Ostatnio edytowano Cz, 07.03.2024 12:34 przez Marta92, łącznie edytowano 1 raz
Marta92
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 30.09.2021 11:24

Re: Budowa domu

Postprzez morelka N, 10.10.2021 13:17

Jeżeli interesują was porządne instalacje sanitarne poznań, to koniecznie zgłosi się do firmy bpikassner.pl. Moim zdaniem, to prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Na pewno będą w stanie wam odpowiednio doradzić i zaproponować ciekawsze rozwiązania
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Re: Budowa domu

Postprzez gaetano89 Pn, 11.10.2021 12:29

Nie mam czasu by doglądać budowę, pozostaje mi deweloperka.
Avatar użytkownika
gaetano89
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 11.10.2021 12:26
Lokalizacja: Kozy

Re: Budowa domu

Postprzez hkutch Wt, 12.10.2021 12:03

Co zrobić, gdy nie ma się czasu na budowę domu i doglądanie jej?
Avatar użytkownika
hkutch
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 12.10.2021 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa domu

Postprzez ikornel275 Wt, 12.10.2021 14:51

Ja właśnie będę zaczynać budowę i szukam różnych porad. To mnie troszkę przeraża. Tyle jest z tym pracy.

____________________________________
frezowanie pod ogrzewanie podłogowe
ikornel275
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr, 28.07.2021 11:06


Re: Budowa domu

Postprzez effertz.angeline Śr, 13.10.2021 22:46

To jest bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozdrawiam! :D
Avatar użytkownika
effertz.angeline
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 13.10.2021 22:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa domu

Postprzez basianatepka Cz, 14.10.2021 14:06

Hejka Krystynki, przy budowie domu trzeba dużo przygotowań i trzeba mieć odpowiedni pan. Polecam tą stronę https://www.google.hu/url?q=http://agdchrosciel.pl/, bo można się zainspirować i wybrać dobry sprzęt.
basianatepka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22.09.2021 11:58

Re: Budowa domu

Postprzez Barbasia3 Śr, 20.10.2021 09:31

Zaplanujcie sobie dobrze budżet, z doświadczenia mogę powiedzieć, że lepiej wziąć większy kredyt, zawsze wyjdą jakieś niespodziewane wydatki - tak to już jest. Jeżeli chodzi o wyliczenie kosztów to ja mega sobie chwalę projekty domów od Archon+ Kupując tu projekt dostaje się bardzo dokładny kosztorys z wyszczególnieniem każdych prac.
Barbasia3
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 06.10.2021 08:19

Re: Budowa domu

Postprzez Kepik Pt, 22.10.2021 11:13

Ja akurat wykończeniem domu zajmuję się samemu, tak jest nie tylko taniej, ale także daje sporo satysfakcji i nie muszę się użerać z ludźmi z ekip budowlanych, do których miałem tylko pecha do tej pory. Ostatnim odkryciem w mojej "karierze" budowlańca są te https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty ... 0096016747 farby strukturalne, można mega efekty za ich pomocą osiągnąć
Kepik
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 21.10.2021 15:25

Re: Budowa domu

Postprzez krystynka Wt, 26.10.2021 15:27

Ja w swoim domu przed zakończeniem remontu stwierdziłem że warto wymienić rury. Polecam hurtownię rur stalowych https://ecotechgroup.pl/, mają ogromny wybór wyrobów ze stli, na pewno nie będzie problemem znaleźć wszystko czego potrzebujecie.
krystynka
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn, 03.02.2020 17:18

Re: Budowa domu

Postprzez karim Cz, 28.10.2021 12:13

A ogród? Zobaczcie to - projektowanie ogrodów Poznań
Przecież samodzielne uzyskanie takiego efektu graniczy z cudem - no chyba że macie w takich tematach doświadczenie, to wtedy, ale w innych przypadkach nie ma szans, aby coś z tego wyszło.
Jak to widzicie?
karim
 
Posty: 136
Dołączył(a): Pn, 13.09.2021 12:21

Re: Budowa domu

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 19:07

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Budowa domu

Postprzez Kamilos77 Pn, 29.11.2021 05:19

Ja niestety nie za bardzo mogę polecić moją firmę budowlaną, ale za to zdecydowanie warto sprawdzić dachy ząbki czyli firmę dekarską Rajs, która robiła mi dach. Z nich byłem bardzo zadowolony. Zero fuszerki, za to szybki czas realizacji zlecenia.
Kamilos77
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 29.11.2021 04:18

Re: Budowa domu

Postprzez jolawietrz43 Wt, 30.11.2021 11:54

Ja zdecydowałam się na innowacyjny pomysł tzn.kurs terapii manualnej bardzo fajna firma dom budowany w 30 dni.
Ostatnio edytowano Cz, 07.07.2022 10:46 przez jolawietrz43, łącznie edytowano 1 raz
jolawietrz43
 
Posty: 40
Dołączył(a): N, 26.04.2020 16:50

Re: Budowa domu

Postprzez jolawietrz43 Wt, 30.11.2021 13:18

Polecam firmę która instalowała mi -https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/sztacheta-ogrodzeniowa-wpc-nova-kompozytowa-miodowa-wymiar-15x140x2600mm/159 bardzo fajnie działa, niższe rachunki.
Ostatnio edytowano Cz, 07.07.2022 10:47 przez jolawietrz43, łącznie edytowano 1 raz
jolawietrz43
 
Posty: 40
Dołączył(a): N, 26.04.2020 16:50

Re: Budowa domu

Postprzez krystynka Pt, 03.12.2021 14:31

Ja lubię produkty ekologiczne, w domu dokładnie sortujemy śmieci. Poza tym ostatnio zaczęłam używać paliwo od https://warter.pro/ jako alternatywę dla zwykłej benzyny, polecam , to świetne rozwiązanie dla waszych sprzętów.
krystynka
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn, 03.02.2020 17:18

Re: Budowa domu

Postprzez aren1 So, 29.01.2022 15:13

Polecam w domu zbudować pokój gamingowy, zainstalować tam CSGO i bawić się w najlepsze - https://rabbid.pl/poradniki/komenda-na- ... i-w-cs-go/ tutaj macie fajny poradniczek do tego :D
aren1
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 29.01.2022 15:11

Re: Budowa domu

Postprzez basianatepka Cz, 10.03.2022 14:08

Czeeść wszystkim :) Widzę, że dużo osób coś tutaj poleca, więc też dodam od siebie, że przy budowie domu trzeba zadbać o bhp. Niezbędne materiały można zakupić w hurtowni bhp https://www.bhp-gabi.pl/. Zwróć uwagę na znaki, wyposażenie apteczki, narzędzia i inne. :D
basianatepka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22.09.2021 11:58

Re: Budowa domu

Postprzez witamka Wt, 26.04.2022 23:02

U nas na etapie kopania pojawiły się wody gruntowe. Początkowo totalnie nie wiedzieliśmy co z tym zrobić, znajomy polecił nam skorzystać z oferty https://santinex.com/. Oferują wynajem igłofiltrów dzięki którym możliwe jest obniżenie poziomu wód gruntowych. Polecam!
witamka
 
Posty: 35
Dołączył(a): Pt, 16.04.2021 15:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomóż mi