Wakacje nad morzem

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez kris88 Pn, 06.09.2021 13:17

W tym roku nie udało mi się wyjechać nawet nad polskie morze :(
Avatar użytkownika
kris88
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 06.09.2021 13:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez morelka Śr, 29.09.2021 11:06

Osobiście mam już dość wakacji nad polskim morzem i w tym roku postanowiłam wybrać się gdzieś dalej. Razem z mężem zadecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie Skandynawia, ponieważ jeszcze nigdy tam nie byliśmy. Udało nam się znaleźć nawet bloga https://skandynawskiepodroze.pl/ , na którym można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat tego kraju. Polecam wam tam zajrzeć, jeżeli interesują was w tego typu kierunki.
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez whahn Cz, 30.09.2021 15:51

Uwielbiam Stegnę.
Avatar użytkownika
whahn
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 30.09.2021 15:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 18:46

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez Ania12 Cz, 14.10.2021 12:18

Ja może was zaskoczę, ale często jeżdżę nad morze, ale do Belgii. Może plaże nie są zachwycające jak na Karaibach, ale mają swój urok. Mój mąż pracuje w jednej z nadmorskich miejscowości właśnie w Belgii i często się tam wybieram. Jako środek transportu wybieram busy do Belgii Częstochowa.
Ania12
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn, 11.10.2021 13:31

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 19:40

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez nikas Śr, 01.12.2021 20:17

a nie uważacie, że nasze polskie morze nie nadaje się na urlopy? Chyba, ze nie zalezy wam na kąpielach i opalaniu. Ale wówczas po co tam jechać... jeśli nad morze to tylko cieple kraje żeby rzeczywiście skorzystać z dobroci otoczenia. My właśnie przeglądamy sobie bloga https://turystycznyninja.pl i już mamy kilka kierunków w planach, ciekawe co z tego wyjdzie w tym sezonie...
nikas
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 01.12.2021 20:00

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez Gronowski Śr, 01.12.2021 23:39

Ja w tym roku byłem w Łebie :)
__________
trekking w gruzji
Gronowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 01.12.2021 23:38


Re: Wakacje nad morzem

Postprzez krzysztof11 N, 02.04.2023 11:58

Wakacje nad morzem super- najlepiej nad M. Śródziemnym. Loty wcale nie są takie drogie: https://pogoda.interia.pl/artykuly-spon ... Id,6668451 . Możecie poczytać jak skutecznie obniżyć koszty podróży lotniczych dla całej rodziny, dzięki czemu można cieszyć się tymi niezapomnianymi chwilami bez obaw o zbytnie nadwyrężenie domowego budżetu.
krzysztof11
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt, 30.04.2021 14:54

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez morelka Cz, 06.04.2023 13:09

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chciałabym skorzystać z czarteru jachtów w Grecji. Znajoma doradziła mi przecież żebym w wolnej chwili przejrzała sobie ofertę na stronie tej firmy https://www.sailor.pl/ i muszę przyznać, że mają w tym sporo doświadczenia. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie.
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez lena30 Pt, 21.04.2023 16:10

Na pewno też trzeba odpowiednio się przygotować do takiego wyjazdu. Dlatego warto byłoby zerknąć sobie na oferty Solier, firmy która oferuje solidne walizki kabinowe, a nawet nie tylko.... Dzięki ich produktom wasze wczasy przebiegną bezproblemowo, a to też jest ważne...
lena30
 
Posty: 101
Dołączył(a): Śr, 27.03.2019 11:44

Re: Wakacje nad morzem

Postprzez farah557 N, 28.05.2023 08:27

Akurat szukam fajnego miejsca na tegoroczny urlop i trafiłam na ciekawą stronę http://szklarygorne.pl/. Jest tam opisane Busko Zdrój - był ktoś z Was tam? Warto jechać?
farah557
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr, 16.01.2019 10:55


Poprzednia strona

Powrót do Pomóż mi



cron