Prezenty świąteczne

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Prezenty świąteczne

Postprzez moon Pt, 22.11.2019 14:12

Myślałam długo w temacie wyjątkowych prezentów świątecznych, co kupić moim maluchom i powiem Wam szczerze, że w końcu umyśliłam. Na stronie www.listymikolaja.pl dostępnych jest kilka wideo od Mikołaja. Wybrałam odpowiednie w wersji dla bliźniaków , dodałam zdjęcia, imienia, wiek i myślę, że będzie super. Szkoda tylko, że więcej zdjęć nie można dać.
moon
 
Posty: 82
Dołączył(a): N, 13.10.2019 17:43

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez Janeczka33 Cz, 28.11.2019 18:47

Ja polecam jutro się wybrać na zakupy prezentów świątecznych, bo można znaleźć mega promocje, np. media expert świetne przygotował, elektronika tak tanio, to aż szaleństwo, sami zobaczcie https://www.mediaexpert.pl/lp,black-friday
Janeczka33
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 28.11.2019 13:40

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez sobako Pn, 15.06.2020 09:46

polecam sprawdzić wygodne oferty w auchan na prezenty też się zdarzają fajne zniżki :)
sobako
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt, 12.06.2020 09:12

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez Emiliaa1 Śr, 16.09.2020 18:46

Ale przecież święta co roku są o tej samej porze, więc nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by zdecydowanie wcześniej zabrać się za kompletowanie prezentów. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście podeszli do tego tematu na poważnie i dobrze zastanowili się nad tym, co komu chcielibyście podarować. Na przykładzie chociażby tego, jakie okazje znajdziecie z okazji Black Friday w https://allegro.pl/strefaokazji/black-friday świetnie widać, dlaczego warto znacznie wcześniej przygotować się do przygotowywania prezentów. Ja tak robię i sobie to chwalę :)
Emiliaa1
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 16.09.2020 18:39

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez morelka Wt, 20.07.2021 13:16

:))))))))))))))
Ostatnio edytowano Śr, 20.10.2021 08:51 przez morelka, łącznie edytowano 1 raz
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez rolke So, 18.09.2021 20:06

Jako uzupełnienie polecamy prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, czyli wspaniały i oryginalny obraza grawerowany laserowo z własną dedykacją
rolke
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 14.11.2018 22:38

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez Toooniop Pn, 20.09.2021 09:23

Emiliaa1 napisał(a):Ale przecież święta co roku są o tej samej porze, więc nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by zdecydowanie wcześniej zabrać się za kompletowanie prezentów. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście podeszli do tego tematu na poważnie i dobrze zastanowili się nad tym, co komu chcielibyście podarować. Na przykładzie chociażby tego, jakie okazje znajdziecie z okazji Black Friday w https://allegro.pl/strefaokazji/black-friday świetnie widać, dlaczego warto znacznie wcześniej przygotować się do przygotowywania prezentów. Ja tak robię i sobie to chwalę :)

Fajny sklep z dobrymi produktami. Polecam także ich oferty, są bardzo ciekawe, i co najważniejsze, fajne dostosowane do konkretnego okresu w roku.
Toooniop
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn, 20.09.2021 09:14

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez PiesWojny Śr, 22.09.2021 09:03

Najlepiej kupić jakieś srebrne monety. One są naprawdę doskonałe!!!
___________________________
http://zielonatablica.pl/tematy-prac-magisterskich-z-psychologii/
Avatar użytkownika
PiesWojny
 
Posty: 93
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 14:37

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez michal22223 Cz, 23.09.2021 12:11

Jak są święta to zawsze mojej znajomej kupuje bardzo fajne prezenty.
___________________________________________
maść na pryszcze
michal22223
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:08

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez Ricky Wt, 28.09.2021 13:11

Prezenty zależą od wielu czynników, jedne będą bardziej pasować, inne mniej. Jednak moim zdaniem, takim uniwersalnym prezentem są książki. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś się nie ucieszył z takiego prezentu. Inna rzecz, że wiem komu i co kupować. Często do zakupów wybieram internetowy antykwariat, gdzie można trafić fajne tytuły w równie fajnych cenach. Dla siebie również często coś znajdę.
Ricky
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt, 28.09.2021 12:57


Re: Prezenty świąteczne

Postprzez basianatepka Cz, 28.10.2021 08:40

Według mnie najlepiej jest wręczyć bliskiej osobie ciuchy na świąteczny prezent. Jeśli komuś brak pomysłów to niech zajrzy na https://cse.google.hr/url?q=https://otherlife.pl/ i na pewno coś znajdzie.
basianatepka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22.09.2021 11:58

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez krystynka So, 06.11.2021 19:47

Tutaj https://ekoaleja.eu/pol_m_Paczki-prezentowe-2778.html można zakupić różne zestawy na prezent z eko produktow. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, aby na spokojnie znaleźć ten, który będzie idealnie dopasowany do waszych potrzeb.
krystynka
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn, 03.02.2020 17:18

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez schultz.margret Śr, 10.11.2021 20:36

Jeżeli jesteśmy w temacie świątecznych prezentów to co kupujecie swoim drugim połówkom? Mi już powoli kończą się pomysły na coś fajnego.. Ostatnio znalazłam stronę z bluzami dla par https://strefa90.pl/bluzy_dla_par i się zastanawiam nad kupnem. Wzory mają mega i jest w czym wybierać. Kupował ktoś kiedyś takie pasujące do siebie bluzy? A może kupowaliście z tej strony? Co sądzicie?
Avatar użytkownika
schultz.margret
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 10.11.2021 19:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez bartoletti.scottie N, 14.11.2021 10:35

No a robicie zakupy świąteczne przez Internet? Pozdrawiam! :D
Avatar użytkownika
bartoletti.scottie
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 14.11.2021 10:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 19:06

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez krystynka Śr, 08.12.2021 16:11

Ja znalazłam dobre rozwiązanie na prezent - polecam irobota roomba, sprząta sam i bardzo dobrze to robi. Myślę, że wy również możecie sie zainteresować tym tematem.
krystynka
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn, 03.02.2020 17:18

Re: Prezenty świąteczne

Postprzez mirabelka87 Śr, 20.07.2022 12:34

Ja kupiłam babci implanta na święta i była przeszczęśliwa :D https://dentystabielsko.pl/
mirabelka87
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pn, 06.04.2020 09:29


Re: Prezenty świąteczne

Postprzez morelka Pt, 25.11.2022 01:41

:) :) :) :)
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Następna strona

Powrót do Pomóż mi



cron