Sypialnia vintage

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Sypialnia vintage

Postprzez moon Cz, 02.06.2022 18:49

Cześć, planowałam sporo, jak ma wyglądać mój dom i jak ma wyglądać remont domu i wstępnie wiem, że marzy mi się sypialnia vintage . Na pewno dla mnie rozwiązaniem będą jakieś typowe dodatki, to już sobie coś ogarnęłam, ale jakie farby będą dobre? Co macie na myśli? Jak to widzicie?
moon
 
Posty: 82
Dołączył(a): N, 13.10.2019 17:43

Re: Sypialnia vintage

Postprzez daddy So, 04.06.2022 13:31

A czemu nie, jeśli uważasz, że to to, co Tobie pasuje, to można po prostu tak zrobić. Dla mnie konkretem będzie farba lateksowa zmywalna w dekoracji ścian. Nie wiem, co będzie i jak będzie, ale jedno wiem na pewno... Sporo pomysłów na to znalazłam i mam nadzieję, że w końcu będę miała wymarzoną sypialnię.
daddy
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr, 17.02.2021 11:10

Re: Sypialnia vintage

Postprzez ofena Wt, 30.08.2022 16:57

O, to myślę, że i reprodukcje obrazów z chin , albo z innych części świata może Wam pasować. Naprawdę, moim zdaniem to może pasować, bo jednak republika chińska jest jedną z najstarszych na świecie. A vintage to jednak styl wzorowany na dawnej architekturze i tak dalej. Stąd ja bym w to poszła.
ofena
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pn, 18.05.2020 10:20


Re: Sypialnia vintage

Postprzez Unika Śr, 28.09.2022 12:28

Zerknij sobie na tą stronę https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... /sypialnia . Architekci mają naprawdę ciekawe propozycje aranżacji sypialni. Dla mnie na przykład współpraca z nimi będzie dużym ułatwieniem. Nie będę musiała sama kombinować w kwestii aranżacji.
Unika
 
Posty: 28
Dołączył(a): N, 14.06.2020 10:53



Powrót do Pomóż mi



cron