Pomóż mi dosłownie!!!

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Pomóż mi dosłownie!!!

Postprzez malena07 Pn, 07.09.2009 12:07

Witam,
Droga Pani Krystyno,
piszę bo nie wiem co mam robić.....próbuję z każdej strony prosić o pomoc , radę w sprawie prac.
Pochodzę z niewielkiego miasta na Śląsku , jestem mężatką i szczęśliwą mamą.....no nie do końca szczęśliwą bo do pełni szczęścia potrzebuję tylko pracy.Niestety w moim mieści brak porządnego stanowiska pracy długookresowego.....tzn.przyjmują do pracy np.do sklepu ogólnospożywczego na 2-3 miesiące a później dziękują i znów nic.Kolejne miesiące poszukiwań , starań wysłanych cv i wciąż nic.Mój mąż również nie potrafi zagrzać ciepłej posady.A przecież trzeba jakoś funkcjonować. Wam tzn. ludziom z show biznesu łatwiej w życiu niż nam zwykłym szarakom.Dlatego proszę o pomoc w znalezieniu pracy bo jestem bliska depresji.
Chciałabym godnego życia dla mojej córeczki , dać jej to czego ja nigdy nie miałam, żeby żyło jej się lepiej.Dla swoich dzieci warto jest walczyć na różne sposoby dlatego dziękuję za jakikolwiek odzew z Pani strony.
Pozdrawiam
Malena
malena07
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 07.09.2009 11:47

Re: Pomóż mi dosłownie!!!

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 23:19

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Pomóż mi