Prosba o pomoc dla Ani

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Prosba o pomoc dla Ani

Postprzez amc Śr, 02.12.2009 20:25

Witajcie!

W tresci wiadomosci przesylam komunikat Dolnoslaskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia dotyczacy mojej kolezanki, któa walczy o zycie.

W swoim i jej imieniu prosze o pomoc!
lek. Michalina Bou-Matar
machmouch@wp.pl

ANNA MASLO


Pelna zycia 26-letnia Ania, absolwentka Wydzialu Farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie walczy o zycie.

W maju 2009 r. u Ani Maslo zdiagnozowano niezwykle rzadki przypadek raka kory lewego nadnercza. Z tego tez powodu byla operowana w Centrum Onkologii w Warszawie. Niestety nastapily przerzuty do wezlow chlonnych i pluc. Obecnie chora jest w trakcie chemioterapii.

Jeden z osrodkow medycznych za granica zgodzil sie skonsultowac ja. Koszt samej konsultacji wynosi okolo 10000 dolarw. Konieczne bedzie równiez dalsze leczenie. Takie wydatki niestety przekraczaja mozliwosci finansowe Ani i jej rodziny.

Zwracamy sie do wszystkich ludzi dobrej woli, aby w odruchu serca zechcieli wplacic chocby najdrobniejsza kwote na podane konto:

Dolnoslaska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddzial Wroclaw
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

Nalezy dodac dopisek
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Maslaczek"

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Kazda przeslana zlotwka ma dla mnie wielkie znaczenie!
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prosba o pomoc dla Ani

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 23:16

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Pomóż mi



cron