Mam prośbę

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Mam prośbę

Postprzez anialek So, 06.11.2010 17:48

Hej Mam prośbę, czy możecie wesprzeć leczenie ciężko poparzonych dzieci ze szpitala w Krakowie - Prokocimiu i
kupić 4 bilety dla siebie i dla przyjaciół (koszt jednego biletu 50zł) na premierowy spektakl muzyczny 17.XI o godzinie 19 w TEATRZE KAMIENICA w Warszawie? Projekt Sebastiana Skalskiego ZODIACUS - MIŁOŚĆ JEST WIECZNA z udziałem gwiazd. Piosenki i poezję o miłości mistrzowsko zaprezentują gwiazdy: Małgorzata Walewska, Krystyna Prońko, Izabela Trojanowska, Magda Femme, Kasia Wilk, Beata Tyszkiewicz, Laura Łącz, Justyna Sieńczyłło, Ilona Felicjańska i Emilian Kamiński. 120 minut magii… będzie wspaniały… zodiakalny bal! Sprzedaż biletów do 11.XI.2010 PS. ZODIACUS TOUR: spektakle muzyczne, kalendarz, płyta z udziałem gwiazd, które wspierają dzieci w potrzebie. Bilety można nabyć pod numerem tel: 604 307 753

Ja niestety nie jestem z Warszawy i akurat w tym czasie sama mam koncert, a z chęcią bym poszła :cry:
CEL SZCZYTNY, WARTO WESPRZEĆ TĄ AKCJĘ!
"Życie jest jak nudna sztuka w teatrze, ale nie warto się spieszyć z wychodzeniem przed nieuniknionym końcem spektaklu" Andrzej Wajda
Avatar użytkownika
anialek
 
Posty: 350
Dołączył(a): Pn, 09.05.2005 09:49
Lokalizacja: Z miasta Feliksa Nowowiejskiego twórcy "Roty"



Re: Mam prośbę

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 10:27

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi