"Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

"Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej

Postprzez mkrauss N, 08.06.2014 15:18

Poetka znana jako " Don Kichotka " zanim została moją żoną mieszkała od urodzenia w Janówku Pierwszym jako dziecko z porażeniem 4 kończynowym, gdy zmarła jej mama , została pod opieką jednej z trzech sióstr , ta ukochana siostra wpadła na pomysł że na podstawie pełnomocnictwa nabrała pełno kredytów a jeszcze na dodatek własnej córce i wnukom zrobiła prezent wzięła kilka dekoderów Canal + dla nich a rachunki przychodziły na moją żonę , oczywiście jej siostra płaciła tę rachunki za pomocą renty Natalii , a najciekawsze jest to że siostry mąż wziął dekodery nie jako mężczyzna tylko jako kobieta nie mając nawet pełnomocnictwa a jedynie dowód mojej żony i jej legitymacje rencisty podpisał się jej imieniem i nazwiskiem widocznie pracownik Canal + nie odróżnia kobiety od mężczyzny , oczywiście moja żona nie miała dostępu do tej telewizji satelitarnej bo jasno powiedziała moja droga szwagierka Natalce tu cytuje dokładnie słowa których wtedy wobec mej żony użyła takie tłumoki jak ty nie muszą mieć satelity , kochana M tak kochała swoją sparaliżowaną leżącą siostrę że codziennie ją torturowała psychicznie i fizycznie , także aby przeżyć została
zmuszona opuścić swój własny dom który jej mama zapisała w spadku aby miała zagwarantowaną opiekę i wprowadziła się do DPS " Kombatant " Legionowo , gdy znalazła się tym domu opieki , to całe rodzeństwo dogadało się z byłym dyrektorem tej placówki że ją ubezwłasnowolnią i zabiorą cały spadek i będą czekać na jej śmierć z pomocą DPS , ale nie podziewali się tego że pozna mnie i dla jej obrony bezpieczeństwa wzięliśmy ślub też jestem mieszkańcem tego DPS , gdy tylko znalazła w tym DPS to nagle zaczęła dostawać wezwania do spłaty zaległych rachunków za kilka kredytów bankowych oraz za dekodery do których nie miała dostępu a najciekawsze jest to że jej własna siostra nie podpisała się własnym nazwiskiem tylko pod nazwiskiem mojej żony pomimo ze miała pełnomocnictwo , gdy tylko Natalia dostała wezwanie zapłaty za te rachunki to ja podjąłem kroki interwencyjne w tej sprawie i powiadomiłem prokuraturę o wyłudzaniu i podrobieniu podpisu niestety
jak tylko Prokurator zetknął się osobiście z jej siostrą to wszelkie interwencje stały się nieskuteczniej a najciekawsze jest to Że podczas przesłuchania żony pomimo że pobrali próbki jej podpisu oraz wszystkie dowody dokumenty przeciwko jej siostrze że ta rat nie płaci ale zabrała dla swoich wyłącznych potrzeb ten towar na który były udzielone kredyty , to Prokuratura stanęła po stronie jej siostry stwierdzając że moja żona jako osoba leżąca od dzieciństwa osobiście była w banku i własnoręcznie się podpisała nie sprawdzili monitoringu banku chociaż żona o tym wspominała sprytna siostrzyczka na policji dla zamydlenia oczu przyrzekała spłacać wszystkie kredyty , a grafolog sądowy nie wie kto to podpisał tylko podejrzewa ze to moja żona się podpisała w banku , , w 2014 roku moja zona dostała następne wezwanie w sprawie zaległych kredytów od banku to powiadomiła prokuraturę wnosząc pozew o wznowienie dochodzenia w tej sprawie , pomimo że zostały podane nowe fakty demaskujące kłamstwa jej siostry , ale prokuratura Legionowo najprawdopodobniej to wszystko ukryła na prośbę jej siostry i umorzyła sprawę na podstawie starych informacji przedstawiając w uzasadnieniu dokumenty z 2012 roku , podejrzewam że prokuratura Legionowska celowo to wszystko robi na prośbę jej siostry dalej bez komentarza , ja mam podrzenie że dobrze się znają i mają w tym działaniu jakiś ukryty cel , ja domyślam się co się za tym się kryję itp . są jeszcze inne ciekawe fakty w podobnej sprawie przeciwko Tej Pani M czyli kochanej siostrze na szkodę mojej żony i dlatego oficjalnie ogłaszam publicznie podając przykładem w sprawie mojej żony , że dzisiejsze prawo pozwala na publicznie dyskryminowane osoby bezbronnej tylko dlatego że jest osobą niepełnosprawną leżącą i można z takimi jak ona osobami robić co się chce dowodem na potwierdzenie moich słów jest zachowanie tej Prokuratury , informuje że na wszystko co tym forum przedstawiłem mam dokumenty itp i oficjalnie oskarżam publicznie że to jest dyskryminacja ze strony polskiego prawa i dlatego dałem tytuł "Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej " informuję że ma żona pomimo że jest osobą bezbronną jako leżąca to nie podaję się w walkach ze złem i tworzy za pomocą jednej sprawnej ręki wspaniałe wiersze które dzięki mojej pomocy znalazły się w Muzeum Sztuki Współczesnej " MOCAK " w Krakowie oraz w Muzeum Miasta Nowego Jorku / USA / więcej informacji na nasz temat znajdziecie w Wikipedii pod hasłem " Marek Krauss , a jej wiersze można posłuchać pod hasłem na YOU TUBE " Natalia Pietrzak Krauss " dla osób zainteresowanych kontaktem z nami podaje adres mailowy

marek.krauss@gmail.com
mkrauss
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 08.06.2014 15:07

Re: "Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 22:53

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: "Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 23:47

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: "Polskie Prawo Przeciwko Niepełnosprawnej Leżącej

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 11:10

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi