Samochód używany

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: Samochód używany

Postprzez morelka Śr, 23.11.2022 16:00

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządne zaczepy i haki holownicze do aut amerykańskich w dobrej cenie. Na szczęście mój kolega podpowiedział mi, żebym wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie uspartsimport.pl i nie ukrywam, że chyba zdecyduje się na małą współpracę z nimi. Dajcie znać, co wy uważacie o ich asortymencie.
morelka
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 18.07.2021 22:04

Re: Samochód używany

Postprzez mona23 So, 10.12.2022 20:31

Wynajem samochodów Poznań też oferuje duży wybór używanych samochodów, nie zawsze od razu musisz kupować auto jeśli masz zamiar gdzie pojechać, są przecież jeszcze wypożyczalnie i czasem to naprawdę bardziej się kalkuluje niż zakup
mona23
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pn, 26.04.2021 07:35

Re: Samochód używany

Postprzez daddy Pn, 12.12.2022 12:44

Chciałabym powiedzieć, że się na tym znam, ale to nieprawda, bo jednak jak wiadomo, każdy ma inne zdanie. Warto jednak wiedzieć, że istnieje coś takiego jak winda samochodowa cena jest w sieci nawet pokazana. Wcale to nie jest takie złe i kosztowne, dlatego może się tym zainteresujecie? Moim zdaniem to naprawdę dobry motyw.
daddy
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr, 17.02.2021 11:10

Re: Samochód używany

Postprzez yustyna Wt, 13.12.2022 13:21

Gdybyś szukała w Trójmieście to poradziłabym Ci przejść się do salonu Porsche Centrum Sopot, tam na pewno znajdziesz swój ideał, wystarczy że przejedziesz się jednym z tych samochodów i nie będziesz chciała innego
yustyna
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pt, 01.03.2019 15:04

Re: Samochód używany

Postprzez Bralka Śr, 07.02.2024 18:48

Warto jednak pamiętać, że zakup samochodu używanego niesie ze sobą pewne ryzyko, gdyż nie mamy gwarancji jak faktycznie prezentuje się stan techniczny pojazdu. Nieuczciwych sprzedawców nie brakuje, a czasem może to być też po prostu nieświadomość poprzedniego właściciela. Dlatego warto wiedzieć, że osoby nieznające się na motoryzacji mogą skorzystać z usługi przeglądu auta przed zakupem, którą oferują wybrane warsztaty, np. serwis Suzuki w Warszawie - https://serwissuzukiwarszawa.pl/
Bralka
 
Posty: 100
Dołączył(a): Pn, 18.10.2021 08:19

Re: Samochód używany

Postprzez Mateolia N, 25.02.2024 21:59

Ale często samochody używane sa bardziej zadbane niż kilku miesięczne. Trzeba pamiętać że, o samochód warto zadbać. Trzeba kupować odpowiednie produkty, do mycia i pielęgnacji https://showcarshine.pl/ Jeśłi kupimy odpowiednie produkty to z pewnością będziemy zadowoleni
Mateolia
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 09.06.2019 08:47


Poprzednia strona

Powrót do Pomóż mi