Nie wiem jak się ubrać

Nie wiem jak się ubrać

Postprzez rumme Wt, 02.05.2023 06:34

Hej, przychodzę po pomoc. Mam 23 lata i totalnie nie umiem się ubierać! Kupuję porządne ciuchy, zawsze dbam o to żeby były czyste, wyprasowane itp, ale zupełnie nie mam oka do tego co jest ładne i co do czego pasuje. Dlatego stawiam na bardzo podstawowe, uniwersalne zestawienia, zazwyczaj bezpieczne czarne spodnie i jakaś bluzka czy sweter, ale wygląda to nudno. Dodatkowo często słyszę, że wyglądam na starszą niż jestem i podejrzewam, że to też wina ubioru. Mam lekką nadwagę i szukam ubrań, w których ukryję brzuch itp, do tego stonowane kolory i efekt wychodzi strasznie nijaki. Jest mi z tym źle, chcę dobrze wyglądać i przestać się postarzać! Jak się tego nauczyć? Niby szukam inspiracji na instagramie czy pintereście, ale tamte stylizacje są jakieś takie za bardzo "high fashion", nie umiem z nich korzystać
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Nie wiem jak się ubrać

Postprzez Beatkp Wt, 02.05.2023 07:26

Zamiast szukać inspiracji odnośnie samych zestawów, poszukaj może artykułów, filmików na yt o dobieraniu ubrań. Dowiesz się, co pasuje do Twojej sylwetki, jakie kolory wybierać, jak dobierać dodatki. To pomaga bardziej niż samo oglądanie fotek lasek z instagrama. Polecam np. kanał Justine Leconte.
Zerknij sobie na przykład tutaj:
https://projektprezent.pl/blog/botki-sz ... la-czerni/

Na stronie jest sporo inspiracji na to jakie buty są modne w tym sezonie :) Zerknij sobie.
Beatkp
 
Posty: 194
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54

Re: Nie wiem jak się ubrać

Postprzez miller32 Śr, 31.05.2023 12:40

Moja dziewczyna ma podobny problem, więc zawsze daję jej zaświadczenie na wakacje do sklepu z modą, gdzie na pewno może kupić wysokiej jakości i stylowe rzeczy. Karty podarunkowe https://giftmall.pl/catalog zamawiam przez tę stronę, ponieważ ma wszystkie odpowiednie sklepy, a koszt certyfikatu możesz wybrać sam. Nawiasem mówiąc, tutaj można również znaleźć karty podarunkowe na różne usługi.
miller32
 
Posty: 12
Dołączył(a): N, 29.03.2020 14:32



Powrót do Ogólne



cron