Jak się przekwalifikować

Jak się przekwalifikować

Postprzez Beatkp Śr, 07.12.2022 12:39

Nie wiem nawet od czego zacząć, czego od Was oczekuję, ale może te wygadanie się pomoże.
Pracuje w Firmie w której już dawno chciałam odejść, teraz jestem na stanowisku pracownik księgowości.. Plus sprzedawca (tak, w tej samej firmie).
Męczy mnie to, bo dostaje jedno wynagrodzenie, czyli swoje robotę wykonuje a koleżanki też, z tym że jade na tej samej pensji co na swoich obowiązkach.
Chciałabym zmienić pracę, ale nie mam prawa jazdy, nie mam doświadczenia w języku obcym..
A co ogłoszenie to język obcy wymagany
Teraz się wzięłam ostro za siebie, żeby schudnąć, bo czuje, że wyglądam strasznie. Chciałabym mieć kiedyś już stałą pracę, którą będę lubić. Ale bez prawa jazdy to ja się nie ruszę
Nawet sama nie wiem co chce w życiu robić jaki wybrać kierunek, żeby mi się za rok czy dwa nie odwidziało.
Beatkp
 
Posty: 195
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54

Re: Jak się przekwalifikować

Postprzez rumme Śr, 07.12.2022 12:58

Ogólnie teraz wszystkie firmy w wymaganiach na stanowisko piszą o języku angielskim „bo wszyscy tak robią to i my” a w większości przypadkôw i tak nie będziesz z niego korzystać. Poza tym musisz próbować w różnych zawodach, może idź do doradcy kariery w PUP, on ci wskaże w którą stronę możesz pójść. No i ściągnij sobie apkę duolingo do angielskiego + oglądaj filmy i seriale po angielsku i z angielskimi napisami Księgowość to dobra branża, może nie warto jest jej porzucać? https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy/ Polecam od siebie na przykląd szkolenia z kodeksu pracy. Będziesz mogła znaleźć ciekawsze zatrudnienie.
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40



Powrót do Ogólne