Prezent dla kolezanki z pracy

Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez Beatkp Wt, 20.04.2021 09:02

Szukam pomysłu na prezent dla koleżanki z pracy. Zastanawiamy się nad kupieniem dla niej jakiejś dobrej torebki. Jakie firmy polecicie? Składamy się.
Beatkp
 
Posty: 196
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54

Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez rumme Wt, 20.04.2021 10:23

Polecam złożyć się, ale pieniądze dać w kopercie. Ewentualnie podarować taki kosz słodkości https://www.lubelska.tv/wiadomosci/9496 ... -co-wybrac Wbrew pozorom nawet największe sieciówki mają tak naprawdę mały wybór, zwłaszcza jeśli nie wiecie co się jej podoba dokładnie. Różne sklepy, różne modele, a akurat trafi na czas jak będzie pełno lakieru, a ona woli skórę licową. Koperty, zapakujcie jakoś ładnie albo zabawnie, zależy jak z poczuciem humoru i niech sobie sama wybierze sklep. Albo jak jesteście blisko, to można zrobić samemu kartę podarunkową "proszę tu jest vouocher na 800zł, oglądaj i jak znajdziesz, daj nam link, a my kupimy" i tyle. Często tak robię jeśli ktoś wiem, że życzy sobie jakiś prezent, ale ma też opór przed wydawaniem dużych pieniędzy. Proszę też o wybranie np 3 rzeczy z różnych pułapów cenowych, żeby mieli jakąkolwiek niespodziankę. A jeśli chcecie koniecznie dać voucher, to może do jakiegoś lokalnego rzemieślnika? Ja tam zawsze kupuję portfele, można zamówić dosłownie wszystko, a torebki obecnie są często przekombinowane, kaletnik zrobi tak jak chcemy
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez farah557 So, 24.04.2021 06:35

A może wydrukujcie dla niej jakieś fajne zdjęcia, np. ze wspólnych wyjść, czy z imprez integracyjnych? Zawsze jest miło wrócić do tych wspomnień za pomocą fotografii. W drukarni https://www.kseroa0.pl/wydruk-ksero-i-skan-zdjec/ drukują zdjęcia w bardzo wysokiej jakości i w przystępnych cenach.
farah557
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr, 16.01.2019 10:55

Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez jatyona So, 24.04.2021 14:21

Ja w tym roku miałam o tyle ułatwione zadanie, że koleżanka przeprowadziła się do Szczecina i kupiłam jej po prostu jakieś ozdoby do nowego mieszkania :)
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez wtoy Wt, 27.04.2021 17:42

Wszystko zależy od tego co lubi Twoja koleżanka.
Avatar użytkownika
wtoy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 27.04.2021 17:25
Lokalizacja: Kraków


Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 14:17

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Prezent dla kolezanki z pracy

Postprzez welfareheals Pt, 02.09.2022 04:15

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne