Co myślicie o pościeli z kory?

Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez wielbicielka_urody Śr, 19.05.2021 09:58

Warto ją kupić? Pytam bo kilka dość szybko mi się zniszczyło :(
wielbicielka_urody
 
Posty: 151
Dołączył(a): Pt, 08.03.2019 15:25

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez jatyona Śr, 19.05.2021 12:28

Wszystko zależy od jakości takiej pościeli. Z tego, co wiem, świetną pościel z kory można kupić w tym sklepie. Elegancką i trwałą :)
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez lechuzPL Śr, 19.05.2021 18:23

Bardzo dobry wybór
lechuzPL
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 19.05.2021 18:21

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez Trocha Cz, 20.05.2021 11:18

Ja nie przepadam...
________
Kołobrzeg atrakcje
Trocha
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 20.05.2021 11:17

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez Tobav98 Cz, 20.05.2021 13:18

jest dobra jakościowo


--------------
Stoliki kawowe i ławy
Tobav98
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 11:14

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez Aklettka Cz, 20.05.2021 14:37

ja nigdy takiej nie widziałam
Aklettka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 20.05.2021 14:35

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez Poduszkowa Cz, 17.06.2021 13:43

Jak dla mnie to najlepsza pościel dla par. Jest bardzo estetyczna, ława o utrzymania w czystości. Jej ogromną zaletą jak dla mnie - jest fakt, że nie trzeba jej prasować - co jest dla mnie ogromnym ułatwieniem. Jeśli szukacie takich materiałó - szczerze polecam!
Poduszkowa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 29.04.2021 16:59

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez Inger Cz, 17.06.2021 21:36

Inger
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 17.06.2021 21:33


Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 12:15

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Co myślicie o pościeli z kory?

Postprzez welfareheals Pt, 02.09.2022 05:35

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne



cron