Praca jako konsultantka

Praca jako konsultantka

Postprzez krystynka Cz, 27.05.2021 19:57

Ostatnio sporo myślałam nad tym czy zostać konsultantką avon i po przeczytaniu tego artykułu jeszcze bardziej byłam chętna by spróbować i powiem, wam że nie żałuję w ogóle. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chce się dorobić do domowego budżetu.
krystynka
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn, 03.02.2020 17:18

Re: Praca jako konsultantka

Postprzez lesnejagody Pn, 21.06.2021 11:18

Ja wygląda rozmowa rekrutacyjna w takim przypadku? Z doświadczenia powiem Ci, że do takiego spotkania warto się dobrze przygotować. Zresztą jakbyś sama chciała dowiedzieć się, jakich wpadek na takiej rozmowie unikać, to mogę zarekomendować Ci interesujący artykuł. Polecam https://www.casfera.pl/jak-nas-widza-tak-nas-pisza-czyli-czego-absolutnie-nie-robic-na-rozmowie-rekrutacyjnej/ poczytać, bo to naprawdę przydatne wiadomości, które mogą być pomocne dla każdego. Lepiej przeczytać i uniknąć niepotrzebnych wpadek.
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38

Re: Praca jako konsultantka

Postprzez kerwajow Wt, 29.06.2021 12:04

Polecam salon kosmetyczny poznańska. To samo centrum miasta, więc dojazd jest łatwy, a ceny też fajne :D
kerwajow
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 11.06.2021 07:38

Re: Praca jako konsultantka

Postprzez Mikado Wt, 29.06.2021 20:31

Ja nie wiem jak ta firma jak avon dalej istnieje

---
weekend w lesie
Mikado
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 29.06.2021 20:20

Re: Praca jako konsultantka

Postprzez richmond03 So, 03.07.2021 16:17

Na pewno jest to ciekawa forma zatrudnienia. Nie wiem jednak jak prezentują się zarobki.
Avatar użytkownika
richmond03
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 03.07.2021 16:12
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca jako konsultantka

Postprzez Nolo So, 03.07.2021 20:44

Zawsze to jakaś praca dorywcza

---
folia bąbelkowa
Nolo
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 03.07.2021 20:43


Re: Praca jako konsultantka

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 11:49

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne