Dzień mężczyzny

Dzień mężczyzny

Postprzez rumme Cz, 10.03.2022 13:09

Kochane dajecie jakiś prezent swoim mężczyznom jutro? Bo mój dziś do mnie, że dostałam wczoraj kwiaty więc on też na coś liczy... Myślałam, że w listopadzie jest dzień mężczyzny
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Dzień mężczyzny

Postprzez Beatkp Cz, 10.03.2022 13:42

Oczywiście, że daję prezent.
Uważam, że skoro kobieta chce dostać coś na dzień kobiet to również powinna dać na dzień mężczyzny.
Niedługo zaczyna się sezon motocyklowy więc dostanie nowe jeansy :)

Jeśli nie masz pomysłu, co podarować, polecam zastanowić się nad jakimś konkretnym szlafrokiem:
https://tutumi.pl/szlafrok-jordan-grey-ecru-men.html

W Tutumi są szlafroki dobrej jakości :)
Obrazek
Beatkp
 
Posty: 196
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54

Re: Dzień mężczyzny

Postprzez farah557 Śr, 20.04.2022 07:24

Ja mojemu mężowi podarowałam w prezencie zestaw odżywek sportowych, które kupiłam online w sklepie https://iroman.pl/. Niedawno rozpoczął swoją przygodę z siłownią, więc przyda mu się takie wsparcie dla dobrego samopoczucia.
farah557
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr, 16.01.2019 10:55

Re: Dzień mężczyzny

Postprzez welfareheals Pt, 02.09.2022 13:19

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Top Accordion Info

Postprzez FrankJScott Pn, 19.09.2022 20:35

For the people inquiring about accordion online, roland piano accordion, baffetti accordion, roland frx8 accordion, old accordions for sale, little red accordion, I highly recommend this top accordion info or cassotto accordion, student accordion, used accordions, hohnica, concertino accordion, hohner 72 bass accordion, as well as this updated accordion make as well as roland fr1x, polverini accordion, cingolani accordion, guitar center accordion, chanson accordion, hohner xs accordion, on top of this top accordion info which is also great. Also have a look at this top accordion model on top of la scala accordion, m hohner accordion, clases de acordeon near me, joseph macerollo, compadre accordion, giulietti accordion, on top of this high rated accordion product as well as roland fr 18 diatonic, baronelli, parrot piano accordion, excelsiola accordion, diatonic button accordion for sale, carmen accordion, and don't forget great accordion product which is also worth a look. I also suggest this great accordion product alongside all baffetti accordion, custom accordion, hohner erica, excalibur accordion, roland fr18, accordion straps near me, not to mention this best accordion deal as well as scala accordion, accordion amp, used hohner accordion, rossetti accordion, goodlin accordion, black panther accordion, not to mention high rated accordion item which is also great. Finally, have a look at this great accordion product for good measure. Check more Cool Accordion Tips b45408_
FrankJScott
 
Posty: 10058
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin



Powrót do Ogólne