Zakupoholizm

Zakupoholizm

Postprzez rumme Cz, 23.06.2022 11:58

Dziewczyny czy moze walczylyście z zakupoholizmem? Sama nie wiem jak sobie z tym poradzić. Nie potrafię opanować się przed kupnem czegoś co mi się akurat spodoba.
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Zakupoholizm

Postprzez Tamina Cz, 23.06.2022 13:12

Mam podobny problem. Tylko z ubraniami u butami, chociaż kosmetykami też nie gardzę i zawsze znajdę coś co by mi się przydało. Zakupoholizm jest trudny. Przestałam oglądać tutoriale, chodzić do sklepów, wchodzić na strony. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Jest to wbrew pozorom trudna choroba i często bez pomocy wyjście z niej jest niemożliwe. Jeśli widzisz, że zaniedbujesz domowe obowiązki, że zakupoholizm rzutuje negatywnie na Twoje finanse, dobrze jest zastanowić się nad rozmową z psychologiem.
https://wolmed.pl/leczymy/leczenie-uzal ... upoholizm/

Na stronie jest opisane, jak się to leczy.
Tamina
 
Posty: 145
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Zakupoholizm

Postprzez Mateolia Śr, 27.07.2022 07:39

Ja tez lubię kupować, ale nie uważam żebym była zakupoholiczką. Po prostu człowiek dziś potrzebuje więcej rzeczy, ostatnio kupiłam Smartwatch Garett Women Karen, informuje mnie o przychodzących połączeniach, mierzy puls, ciśnienie, jest kompatybilny z moim telefonem, tak teraz żyjemy ze potrzebujemy więcej sprzętów, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie.
Mateolia
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 09.06.2019 08:47




Powrót do Ogólne