Wiem

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Wiem

Postprzez Ula Śr, 10.08.2005 20:13

Wiem, że tam jesteś
Wiem, że też czekasz

To „wiem” daje siły
To „wiem” każe czekać

Kiedyś podniosę głowę
Napotkam Twój wzrok
I powiem: „ileż można czekać?”

Uśmiechniesz się i powiesz
- „już nigdy więcej...”
Ula

Postprzez rayen Wt, 16.08.2005 21:23

A to jest sielanka!!!! W czystej formie. No ale oby tak się przydarzalo jak najczęściej jak największej ilości osób.
rayen

Cool Kriya Yoga Meditation Tips

Postprzez FrankJScott So, 06.08.2022 01:32

For the man asking about babaji maharaj, kriya yoga de babaji, posturas kriya yoga pdf, paramahansa yogananda meditation, el manual de kriya yoga pdf, swami shri yukteshwar, I highly recommend this great kriya yoga meditation blog or clases de yoga kundalini santiago, paramahamsa hariharananda video, babaji kriya yoga bangalore, yoga sutras of patanjali explained, paramahansa yogananda death, kriya yoga libros, not to mention this new kriya yoga meditation site as well as mahavatar babaji mantra, que es kundalini yoga y sus beneficios, paramahamsa hariharananda kriya yoga pdf, shakti kundalini yoga, kundalini yoga ejercicios kriyas, babaji kriya yoga, not to mention this useful kriya yoga meditation site which is also great. Also have a look at this useful kriya yoga meditation site not to mention le kriya yoga de babaji, swami Yogananda, kriya yoga técnicas completas pdf, krishna kriya yoga, clases de kundalini yoga en madrid, meditation kriya yoga technique, on top of this updated kriya yoga meditation advice and don't forget kundalini tantra kriya yoga, mexico yoga teacher training, tecnicas de respiracion kundalini yoga, swami satyananda saraswati books pdf, kundalini yoga video download, kriya yoga libros, alongside all best kriya yoga meditation forum which is also worth a look. I also recommend this best kriya yoga meditation forum and don't forget kundalini yoga poses for root chakra, meditation kriya yoga, swami sri yukteswar, kriya yoga procedure, manual de kundalini yoga satya singh pdf, secretos revelados de kriya yoga pdf, and don't forget this excellent kriya yoga meditation url on top of kriya yoga bengali book pdf, kriya yoga meditation technique pdf, kriya yoga details, meditación isha kriya beneficios, meditacion kundalini yoga para el miedo, meditacion kundalini yoga para la ansiedad, not to mention best kriya yoga meditation url which is also great. Finally, have a look at this top kriya yoga meditation site for good measure. Check more Updated Kriya Yoga Meditation Site 8d33513
FrankJScott

Powrót do Wasza twórczość