Premiera "Cytryny" tuż, tuż :)

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Premiera "Cytryny" tuż, tuż :)

Postprzez Scully Cz, 12.01.2006 20:54

Co nas nie zabije, to nas wzmocni, nieprawdaż?

Pani Krystyna Janda ładnie napisała, o tym, że że należy walczyć i realizować własne marzenia. Z uporem maniaka od dwóch lat realizuję największe - jak dotąd - marzenie. Dokładnie tyle czasu upłynęło od czasu, gdy postawiłam ostatnią kropkę w swojej pierwszej książce.

Słowa kobiety skierowane do kobiety. Chronicznie szkodliwe. Słyszalam przez dwa lata, pukając od drzwi do drzwi. Współzachwyt szedł w parze ze strachem, tych którzy podejmując taką decyzję bali się spalenia na stosie. Pozostawiając w ich biurach niedosyt, nie mieścilam sie jednocześnie w ich formule...

Comming soon...

CYTRYNA nie powstałaby; bez oczekiwania, bez euforii, bez przyjaźni, bez miłości, bez namiętności, bez niepewności, bez tęsknoty i bez smutku. Za wszystkie te smaki dziękuję - Kobietom.

CYTRYNA, to galeria, zamkniętych w [bezczasie] i [bezdechu], pejzaży - będących zlepkiem złudzenia i prawdy o kobiecie ze sztywnym kręgosłupem moralnym.
Kobiecie, która odbiera świat i ludzi poprzez zmysły wzroku, dotyku, zapachu i smaku.
To spacer do wnętrza kobiety, która odnalazła w sobie nowy smak.
Smak kobiety, w cytrynie.

Napisałam CYTRYNę z nadzieją, że osoby, które po nią sięgną odnajdą w sobie nowy smak – nieskrępowaną swobodę wyrażania kobiecego wnętrza.

Premiera: 10 marca 2006.

ps. szczegóły wkrótce na www.cytryna2006.republika.pl/
Avatar użytkownika
Scully
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr, 06.04.2005 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krakowianka jedna Cz, 12.01.2006 21:17

Ja przeczytam!!!
Avatar użytkownika
krakowianka jedna
 
Posty: 2376
Dołączył(a): N, 27.02.2005 22:44


Re: Premiera "Cytryny" tuż, tuż :)

Postprzez welfareheals Pt, 02.09.2022 19:21

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Wasza twórczość



cron