Czarne Perfumy - moje wykonanie

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez Martyna Nowak Pt, 23.08.2013 14:33

Witam wszystkich serdecznie. Jestem Martyna, mam 17 lat i pochodzę z województwa opolskiego. Śpiewam już od 11 lat i jest to częścią mojego życia. Jak każdego roku, w tym także postanowiłam popracować nad kilkoma piosenkami, żeby poszerzyć swój repertuar. Jako, że najlepiej czuję się w piosenkach aktorskich zainteresowałam się tymi, które wykonywała Pani Krystyna Janda. Trafnym wyborem okazała się piosenka „Czarne perfumy”, za której wykonanie zdobyłam w tym roku pierwsze miejsce na XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Piosenkobranie 2013”, pierwsze miejsce na XI Wojewódzkim Festiwalu „Do-Re-Mi” w Ozimku, oraz Złoty Talent na Festiwalu Kultury Powiatowej. Chciałabym poznać Waszą opinię na temat mojego wykonania, a przy odrobinie szczęścia może i samej Pani Krystyny Jandy. Pozdrawiam i zapraszam do przesłuchania mojego nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=dPssWczjF8o !
Martyna Nowak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 23.08.2013 14:31

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez grazyna56 Śr, 04.09.2013 07:02

Nie jestem znawca,ale niebywaly glos.Piekne wykonanie.Bardzo mi sie podoba.Zycze Ci dalszych sukcesow.Pozdrawiam.
grazyna56
 
Posty: 26
Dołączył(a): N, 12.08.2012 12:05
Lokalizacja: Hiszpania-Oviedo

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez lesnejagody Pt, 20.12.2019 10:03

Witam serdecznie!

Perfumy to bardzo ważna sprawa, ale oczywiście te prawdziwe. Jeżeli szukalibyście sprawdzonego miejsca gdzie można zakupić perfumy w korzystnej cenie, to mam coś wam do polecenia. Ja ostatnio zakupiłam produkt tej marki https://www.ezebra.pl/pl/producers/chanel-1401354989.html Jednakże znajdziecie tam szeroki wybór produktów, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam wam serdecznie sprawdzić ten temat we własnym zakresie! Z całą pewnością warto sprawdzić tę stronę internetową i dobrać odpowiednie perfumy do swoich upodobań.
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez Biliko Śr, 26.02.2020 20:55

To są ulubione perfumy mojej dziewczyny.

_______________________
Olej CBD
Biliko
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 26.02.2020 20:43

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez Diabełek31 Cz, 19.03.2020 12:36

A co sądzicie w kwestii perfum Chanel? Na https://perfumeriaplatinium.pl/blog/dam ... -elegancja sporo o nich można przeczytać. Kto wie, może i ja sobie kiedyś takie kupię :) Na wyjątkową okazję rzecz jasna :)
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez alejwa Pt, 31.07.2020 12:02

Ja chanel lubię i raz na jakiś czas kupuje nowy flakonik. ale teraz czuje, ze czas na zmiany i zastanawiam się czy perfumy prada są godne zainteresowania. co sądzicie ? Nigdy ich nie miałam ale znalazłam je w dobrej cenie w tej perfumerii https://perfumetki.pl/58-prada-perfumy-l-amour. bardzo rozbudowana oferta, niewygórowane ceny, szybka realizacja zamówień.
alejwa
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2020 16:25


Top Rated Found Business Online Link

Postprzez FrankJScott Pn, 23.05.2022 14:47

To the man asking about offline marketing ideas for school admission, marketing tricks for small business, instagram marketing tips for influencers, marketing blog sites examples, marketing advisor salary uk, top marketing blog sites, I highly recommend this top rated found business online info or marketing ideas post covid, marketing tactics for social media, amazon affiliate marketing tips for beginners, marketing strategies for small businesses 2022, digital marketing blog sites, best marketing strategies 2021, alongside all this recommended found business online details alongside all marketing tips and tricks 2020, marketing advice for new business, share market tips for beginners in marathi, how to promote my school, digital marketing blogs 2021, marketing advisory llc, as well as this top rated found business online site which is also great. Also have a look at this recommended found business online url not to mention what is marketing problem, best marketing blogs to follow, why social media is best for marketing, 5 marketing tips, marketing strategies for schools, byu marketing advisory board, alongside all this top found business online url not to mention marketing strategies in 2021, best marketing advice app, biggest marketing trends 2021, marketing advice for small businesses uk, best content marketing blogs, marketing strategies for school, as well as updated found business online info which is also worth a look. I also suggest this excellent found business online blog and don't forget what are simple marketing tips, marketing tips and tricks 2021, instagram marketing tips, how much does a professional sign language interpreter make, marketing advisor salary calgary, 5 best digital marketing tools to grow a business, as well as this cool found business online site as well as what are great marketing tips, marketing tips for social media, digital marketing ideas, marketing tips for new businesses, marketing strategies for small businesses 2022, content marketing tips for beginners, alongside all recommended found business online info which is also great. Finally, have a look at this cool found business online link for good measure. Check more Recommended Found Business Online Info 1758881
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Re: Czarne Perfumy - moje wykonanie

Postprzez welfareheals So, 03.09.2022 11:40

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Wasza twórczość



cron