rewelacyjna przystawka

Smacznie

rewelacyjna przystawka

Postprzez Dana Śr, 25.05.2005 23:04

Podaję przepis na coś pysznego i zaręczam,że jak TO znajdzie się na stole to szynki,kiełbasy będą lezały!

twaróg biały półtł.
4,5 dużych pomidorów
Kroimy twaróg w trochę grubsze plastry ,pomidory również i układamy na przemian na podłużnym,dość głebokim półmisku.
Przygotowujemy sos:
pół.szkl. oleju słonecznikowego
pół szkl. wody mineralnej nieg.
1 czubata łyżeczka vegety
1 sos "włoski" Knorra ( w torebeczce)
5,6 dużych ząbków czosnku
czosnek miażdżymy ,mieszamy ze wszystkimi składnikami i polewamy ser z pomidorami
PYCHOTA!
Życzę smacznego!
Dana
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 25.05.2005 22:46
Lokalizacja: opolskie

Postprzez Nutka Pt, 27.05.2005 10:57

a zamiast twarogu mozna podac ser mozzarella.. Sos zostaje ten sam. Ja dodatkowo posypuje swieza bazylia - i faktycznie ze stalu znika w oka mngnieniu
Avatar użytkownika
Nutka
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 20:55

Postprzez kmaciej Pt, 27.05.2005 12:23

nutko , czy myslisz o swiezej mozzarell ?
ja z taka wlasnie swiza jadlam i i robilam.
mnie smakuje lepiej gdy pokrojone skladni i wymieszane , gorzj wyglada ale przejdzie sokiem z pomidora mozarella.

mialam inny sos ale bylo duzo bazyli i bylo pyszne
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Postprzez Nutka Pt, 27.05.2005 12:56

nie wiem jaki to mogl byc inny sos... ale ten tez pasuje... czasami wystarczy skropic oliwa z oliwek i dodac swiezo zmielonego pieprzu... rewelacja na majowke i na grila :)
Avatar użytkownika
Nutka
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 20:55

Postprzez Małgosia Sz Pt, 27.05.2005 15:49

insalata caprese jednym słowem (właściwie dwoma:)), proste i pyszne, jak prawie wszystko z włoskiej kuchni, można też na wykałaczkę nadziać pomidorki wiśniowe, listki bazylii i baby mozarella, to wszystko polać oliwą z oliwem, posypać świeżo zmielonym pieprzem i tyle, najlepiej smakuje w słoneczny dzień i z lekkim winem
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez marzena.marcinczak N, 29.05.2005 09:14

można zrobić też z mocarellą, bardzo dobre....
Avatar użytkownika
marzena.marcinczak
 
Posty: 70
Dołączył(a): Cz, 17.03.2005 20:18
Lokalizacja: Zaborów

Postprzez Małgosia Sz Pn, 30.05.2005 10:34

a można jeszcze z rukolą, dobre też bardzo
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Przystawka pomidory+mozzarela

Postprzez Kropka Wt, 05.07.2005 22:50

Spróbowałam. Wlaściwie to nie było osoby (nie licząć 10 letniej córeczki), która nie cmokałaby w zachwycie. Przepis podałam 5 gospodyniom. Opowiedziałam skąd go mam. Palce lizać, mniam, mniam.
Avatar użytkownika
Kropka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz, 17.03.2005 14:56
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wioletta Pt, 22.07.2005 15:45

czy mogę ten serek podać na imprezce urodzinowej(bedzie pasowało??? )?????
Avatar użytkownika
wioletta
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 12:23
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Nutka Pt, 22.07.2005 17:01

Bedzie... i to doskonale. Ja proponuje do tego jeszcze bagietke pokrojona na wieksze czesci skropiona oliwa z oliwek i posypana oregano i szczypta soli... jak ktos lubi moe dodac troche czosnu uzyskujac pieczywo czosnkowe... no i oczywiscie zapiec to chwilke w piekarniku az do zarumienienia:)
Avatar użytkownika
Nutka
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 20:55

Postprzez wioletta Pn, 25.07.2005 10:17

zrobiałm serek,byłam bardzo zdziwiona tym że wszystkim bardzo smakowało (nic nie zostało) z czego bardzo się cieszę :-))
Avatar użytkownika
wioletta
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 12:23
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ivona Wt, 13.09.2005 09:51

zrobiłam tą przystawkę.tylko cały sos został na dnie,może coś nie tak wyszło , ale i tak było pyszne.prawie cały półmisek sama zjadłam.
Avatar użytkownika
ivona
 
Posty: 37
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:09

Postprzez Dana So, 17.09.2005 16:04

Zaręczam,że wszystko było w porządku!Ja po prostu,gdy komuś nakładam na talerzyk,robię to łyżką i jeszcze nabieram sosu.Pozdrowienia!
Dana
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 25.05.2005 22:46
Lokalizacja: opolskie

Potrzebuje przystawki

Postprzez Baska So, 01.10.2005 12:29

Insalata caprese robi się z octem balsamicznym, a to trochę za kwasne. Właśnie potrzebuje coś na jutro, takiego niebanalnego, a w miarę prostego. Dziękuje za przepis. A jak sie udało i jak smakowało napisze w poniedziałek.
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa


Useful Health Lifestyle Advice

Postprzez FrankJScott Cz, 19.05.2022 14:50

In response to the people talking about healthy lifestyle poster image lifestyle exercise examples, healthy lifestyle and mental health healthy eating lifestyle quotes healthy lifestyle for office workers, healthy living tips 2022, I highly suggest this excellent healthy lifestyle link or healthy lifestyle quotes pinterest do you practice healthy lifestyle, healthy lifestyle programs for employees healthy lifestyle and mental health what are the effects of healthy lifestyle, the benefits of a healthy lifestyle uk not to mention this recommended healthy lifestyle link on top of healthy living tips 2022, healthy lifestyle poster making drawing healthy lifestyle nhs healthy lifestyle and mental disorders healthy lifestyle quotes in hindi healthy lifestyle and mental illness as well as this great healthy lifestyle info which is also great. Also have a look at this recommended healthy lifestyle url alongside all healthy living quotes images healthy food quotes sayings health and wellness poster ideas best places to live a healthy lifestyle what healthy lifestyle means to me benefits of healthy lifestyle uk on top of this best healthy lifestyle blog not to mention healthy lifestyle tips for students health lifestyles gloucestershire is a healthy lifestyle expensive, what healthy lifestyle means to me healthy quotes for instagram health in the nhs lifestyle behaviours of hospital employees as well as top rated healthy lifestyle info which is also worth a look. I also recommend this updated healthy lifestyle link alongside all what are some examples of healthy habits healthy lifestyle nutrition facts examples of healthy lifestyles healthy lifestyle and mental illness what is healthy lifestyle essay what is healthy lifestyle as well as this high rated healthy lifestyle info alongside all benefits of healthy lifestyle uk healthy lifestyle poster image nhs change for life healthy eating healthy lifestyle tips in hindi what are some examples of healthy habits what is a healthy lifestyle exactly, and don't forget excellent healthy lifestyle tips which is also great. Finally, have a look at this great healthy lifestyle tips for good measure. Check more Cool Health Lifestyle Advice 54b320_
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

High Rated Fractional Cxo Link

Postprzez FrankJScott Pt, 20.05.2022 14:04

For the lady inquiring about how to run a small business financially, business debt advice line, business line recommendations, three main marketing tips for business startups, business advice quotes, how much do solicitors charge for advice uk, I highly recommend this great fractional cxo link or business tips for students, energy quotes for business, new lockdown small business help, business strategy advice services, advice on business rates, business rates advice uk, on top of this top rated fractional cxo site on top of social media tips for business 2022, tips for a successful first day at work, how to study business management effectively, how to be a business entrepreneur, cook solutions group jobs, cook group jobs, on top of this best fractional cxo advice which is also great. Also have a look at this high rated fractional cxo advice and don't forget tips of daycare, business central customer service, do you have to pay for legal advice, financial tips for small business owners, who to go to for business advice, coo company job description, and don't forget this cool fractional cxo blog and don't forget business energy advice line, how to become a cfo in uk, business central teaching tips, garments business tips in hindi, small-business-advice-support-services-regulations, covid business advice uk, not to mention new fractional cxo forum which is also worth a look. I also suggest this useful fractional cxo url not to mention bristol business rates, fractional coo job description, harvard business review tips of the day, business tips quotes, should i start a small business for tax purposes, tips for starting a startup business, alongside all this recommended fractional cxo tips on top of business tips for success quotes, coo company job description, coo jobs in pakistan, tax tips for small business owners 2022, money saving tips for small business owners, business advice accounting services, as well as high rated fractional cxo url which is also great. Finally, have a look at this cool fractional cxo info for good measure. Check more Top Rated Shisha Pipe Url 10834d2
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Re: rewelacyjna przystawka

Postprzez welfareheals So, 03.09.2022 16:43

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Przepisy kulinarne



cron