Hyde Park 2006

Zapisane na zawsze wątki forum.

Postprzez GrejSowa So, 23.12.2006 12:18

Teremi, a co powiesz na kosz plażowy przy choince...? Na plaży, to Kangurzyca może sowie postawić...a my sowie posiedzimy w koszu plażowym pod choinką, dobra...? Czekam na Ciebie...i na ¦cianulkę...Urządzimy sowie przedstawienie "Trzy Druhny", hi hi...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi So, 23.12.2006 13:14

Witam Druhny na kilka godzin przed magiczną godziną "zero", czyli mrugającą na niebie gwiazdą

Agniś dzięki za życzenia - tak sobie myślę czy ta zima to już tegoroczna, bo u mnie sniegu nie ma i nie będzie (raczej).
Tobie i Twoim bliskim życzę przede wszystkim radości z każdej przeżytej sekundy, dobrego świątecznego nastroju i tradycyjnie marzeń do spełnienia.

Basiu Klath mam nadzieję, że zając przetrwa jakoś te święta a Ty razem z nim i przede wszystkim swoimi najbliższymi.

Emciu piękna ta choinka, taka jaką lubię bardzo kolorowa - raz jeszcze świąteczne uściski.

Moniko* uff cieszę się, że tak dobrowolnie zgłaszasz się na dyżur. Macie piekną choinkę a Tobie życzęrodzinnych, najmilszych i najweselwszych świąt.

MałgorzatoM zwana Sową, jak ja lubię te Twoje ucieczki od prac różnych do HP. Poszalałaś dizisja sobie, ale taką Cię właśnie lubię najbardziej.
Zgoda, że to radosne święta ale trochę rozmarzenia nie zaszkodzi. Nie wiem czy wiesz, ale teraz najmodniejsze są wzrory zwierzęce, tak więc może sylwestrowa pidżama w jakieś sówki czy kangurki a może słniki albo ostatecznie w panterowo-zebrowe paski - zrobisz w takim stroju furorę na sylwestrowym balkonie.
Nie wiem dlaczego masz wątpliwości co do braku plaży, no fakt pogoda nie sprzyja, bo to ni pies ni wydra, ale możemy zawsze postawić sobie na plaży kosz, choinkę a w drugim piknikowym koszu mieć szkło, gruszkówkę, piwo, szampana, kawior i oliwki no i jeżeli cos się tam jeszcze zmieści to wedle indywidualnych upodobań.
Nie ma obawy jakoś w jednym będzie ciasno ale może przez to cieplej? ale jeżeli gdzieś znajdziesz drugi, to zapewne pamiętasz jak się takie kosze zestawiało na noc?
Też pytanie czy piłam w koszu - były lata kiedy do Krynicy Morskiej przyjeżdżałam w maju a wyjeżdżałam we wrześniu a do plaży miałam z 70 metrów, to gdzie miałam pić żeby było w zgodzie z naturą? Z zaproszenia do kosza również i przy choince oczywiście skorzystam, bo ja nie mam kosza ale mogę zaopatrzyć odpowiednio kosz piknikowy.
Po rosyjsku to moim zdaniem raczej "alGULGULiczka", chyba że Twoj rosyjski był taki z angielska i stąd "o".
Sprawa zjeżdżalni: a dlaczego nie można zjeżdżać w górę? wszystko zależy od punktu widzenia, gdzie góra a gdzie dół. Zjeżdżalnia w kredensie przyda się, bo mozna od razu ze zjeżdżalni na trmpolinę... lub odwrotnie.
Ta chata w śniegu to nie w górach a nad jeziorem Narie (Mazury Zachodnie). Z tytłu za osobą fotografującą jest piękne jezioro i plaża....
Z przedstawieniem to mi się podoba, którą Druhną będę?
Poza tym piwo nie zając Basi niee ucieknie, tak więc możesz spacerkiem.

Sówka chociaż zamierzam tu jeszcze być, ale nie wiem jak z Twoim czasem dlatego już teraz zyczę Tobie, Twoim bliskim i najbliższym radości, miłości, marzeń, wolnego czasu na ich realizację, zdrowia no i co tu dużeo bedę pisać - dobrze, że jesteś taka jaka jesteś.

a teraz może trochę świątecznych drobiazgów?
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez GrejSowa So, 23.12.2006 14:30

Hej, Teremi, jestem, jestem...melduje się Sowa na dużyrze ¦wiątecznym...W poniedziałek mamy wypad na obiad, we wtorek być może też wyskoczymy "na chwilę", a tak to jestem w dziupli...dziękuję bardzo za piękne życzenia, pewnie sowie jeszcze nie raz złożymy, co...? Ja też się cieszę, że jesteś...i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, prosto z sowiego serca...dużo zdrowia przede wszystkim, czasu, planów, spełnienia marzeń...

Teraz wklejam kolejny drobiazg i spadam po resztę zakupów, potem już będę cały czas i na pewno jeszcze zajrzę wieczorem...

Aha, kolejna góralska kolęda

IDZIEMY TU IDZIEMY - wyk. Trebunie-Tutki

Idziemy tu idziemy
Z betlejemskiej krainy
Sukomy tu schronienio
Dlo malućkiej Dzieciny

Przyjmijcie nos na kwile
Staniemy tu pod progiem
Zagrzejemy siy troske
Odeńdziemy wnet z Bogiem

Juz zornicka na niebie
Ogieneckiem blinkoli
Matka Bosko zmarźnięto
Panu Bogu siy zoli:

Zmorz w nózecki i rącki
Synocek mój malućki
Przypotrzcie siy ludziska
Jak siy trzęsie calućki

Cymze jo Go okryjem
Cymzez jo Go odziejem
A na polu ziąb duzy
Kanyz jo siy podziejem

Nie płac Panno Maryjo
Przylecom tu pastyrze
Dadzom co som bogaci
Uśmiejys siy im scyrze
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. So, 23.12.2006 19:24

Dzien Dobry bo koledowy! Acha a co bede sowie zalowac wlaczylam dzisiaj Goroli i spiwojom ze HEJ! Zaraz po Gorolach, beda Poznanskie Slowiki (czolem Kamil!), a pozniej...Johnny Cash (wprawdzie nie po polsku ale dostalam malutkie swiateczne CD to go dolacze do repertuaru, eh?).

Teremi ja tez lubie jak Sowa jest po kranowce w HP, hi hi, sowa polac Ci? A wiesz co jest w kranowce z Kalifornia? No wiem, ze nie wiesz. Fluoride. Tez dobre!

Eeeeee, Druhny, z tym koszem plazowym to od razu widac, ze on jest w/z Kredensie. Co to ja zycia nie znam, hihi. A niby KTO ten kosz wytaszczyl nad OCEAN, no przeciez ze Hobbity! A Druhny myslaly, ze tak bez Hobbitow przy stole Wigilijnym usiada, HA!?

No i jeszcze chcialam powiedziec, ze usmiechnelam sie do posta Sowy w korespondencji. Druhny sprawdza, tra, la, la. Fajna jestes Sowa, ale czy madra?

No i spadam do polskiego sklepu po twarog i takie jeszcze inne produkty wedliniarskie, no co? Samymi pierogami sie czlowiek nie naje.
PS Teremi grzyby sie mocza, uszka beda!

No to by bylo na tyle. Dobrego dna, Druhny. Hi hi, samo mi sie napisalo, jak pragne zdrowia, szkoda poprawiac, co nie?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa So, 23.12.2006 19:46

No, hej! Witojcie, Emciu, godocie po górolsku? A ja syćko rozumiem..ZAtkało kAkało..?

A jak ja sie tego fluorajda nApije to bede w nocy świEciła, tak..? Hej! I pOwiesis mnie na chOince? Hej!

Cy mondra...? Dyć pewno, ze tak! Ino inacyj;-)))))

Hej!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rfechner So, 23.12.2006 20:11

Moje Kochane ...Renia o Was pamieta , czyta choc nic nie pisze . Dla Wszystkich moc goracych zyczen Bożonarodzeniowych no i szczesliwego Nowego Roku !
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez GrejSowa So, 23.12.2006 20:22

Już za chwilę Wigilia Bożego Narodzenia…Po angielsku Christmas Eve, a Eve - to po polsku Ewa… Za chwilę wszystkie Ewy całego świata będą miały swój dzień…swoje imieniny…w tym jednym, pięknym, wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu w roku…A czy Druhny wiedzą, co znaczy to imię…?

EWA - według prastarego semickiego mitu o stworzeniu świata, Ewa była pierwszą kobietą, towarzyszką Adama w raju, pramatką całej ludzkości. Imię Ewa, po hebrajsku Hawwa, znaczyło "życie" lub "dająca życie". Przez wzgląd na tamto złej pamięci, osławione drzewo, stara się być grzesznicą, skoro zwie się Ewą. Cnotliwa po prababce, po dziadku leniwa, chcąc nie chcąc owoc grzechu nieciekawy zrywa. Grzech jej utrudnia życie, męczy ją i brzydzi. Tak się dziwnie składa, że dzisiejsze Ewy pod wieloma względami przypominają Pierwszą Kobietę. Są z natury samodzielne i ciekawe świata. Nie znoszą ograniczeń, źle się czują podporządkowane i wtedy gotowe są buntować się. Pociąga je ruch i zmiany. Mają w sobie mnóstwo energii, ale trudno im się skupić na długotrwałym, monotonnym wysiłku. Łatwo pną się w górę i często robią błyskotliwe kariery w różnych dziedzinach życia. Ewy zwykle wyróżniają się na tle otoczenia i na innych robią wrażenie od pierwszego wejrzenia. Dzisiejsze Ewy przypominają Ewę z raju również tym, że muszą wszystkiego w życiu spróbować: zarówno tego, co wolno, jak i zakazanych przyjemności. Życie w parze z Ewą nie jest łatwe i jej mężczyzna musi być stale przygotowany na niespodzianki, ale z drugiej strony... na pewno nie umrze z nudów!

Wszystkim forumowym Ewom składam najlepsze życzenia tego, co niosą te cudowne ¦więta – nadziei, miłości, wiary, radości i szczęścia!

I jeszcze wierszenka… w wykonaniu innej solenizantki…Specjalnie dla MOJEJ Ewy…
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
CAŁY ¦WIAT - Ewa Bem

Cały świat
Mój cały, wielki świat
To w Twych oczach śmiech
To w Twych oczach blask
Milion gwiazd
I tysiąc pięknych miast
Nie potrafi mnie
Zachwycić tak

Więc niech po kres
Oceany lśnią
Nie dla mnie szczyty gór
Skryte mgłą
I na nic czar egzotycznych plaż
Od kiedy w myślach mam Twoją twarz

Paru słów
Zaledwie kilku słów
Potrzebujesz by
Zdarzył mi się cud
Nigdy nikt
Przed Tobą nigdy nikt
Nie uczynił świąt
Ze zwykłych dni

Więc niech po kres
Oceany lśnią
Nie dla mnie szczyty gór
Skryte mgłą
I na nic czar egzotycznych plaż
Od kiedy dobrze znam Twoją twarz

Kiedyś tak
Przerażał mnie ten świat
Dziś go schować chcę
W ramiona swe
To, co trwa
Co Twoje imię ma
Jak słoneczny blask
Ogrzewa mnie

Więc niech po kres
Oceany lśnią
Nie dla mnie szczyty gór
Skryte mgłą
I na nic czar
egzotycznych plaż
Od kiedy kocham tak Twoją twarz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Hyde park

Postprzez An-dora N, 24.12.2006 01:53

No, juz sie na 24tego obrocilo.
Mile/mili moje/moi, jejku, jak ja Wam wszystkim dobrze zycze!!!!

Tak bardzo dziekuje calemu HP za to ze jest.
Ze jest gdzie zakonczyc dzien, nieraz dlugi; usmiechnac sie pod nosem, spocic oczy, ryknac czasem gromkim smiechem, sowie pomarzyc, poobracac sie w Wielkim Swiecie, Boze mily, jaki on ci WIELKI, ten Swiat. I kazda jego czesc ma juz teraz jakies imie. (Centrum natomiast pozostanie w K-R, tam - wiele imion!)
Ze tak swojsko tutaj. Tak nierzeczywiscie. I tak prawdziwie.
Dziekuje.
Za wierszenki, tasiemki, zdjecia.
Za Hobbity i Alberte (doprawdy nie wiem co o niej myslec. Glupia ci ona czy madra (ino inacyj)?)
Za inne spojrzenie na swiat.
Dziekuje.
I ze tak z przymrozeniem oczu.
Tez dziekuje (zeby bylo 4x)

Dla mnie idzie inny ROK. Inny niz dotad. Moze lepszy. Kto wie? Na pewno trudniejszy dla Matki-Kury. Napisze Wam za rok...
Co nie znaczy, ze sie mnie na rok pozbedziecie!!!! Powiedzialabym raczej, ze bede za chwilke czesciej bywac, nie tylko czytac. Przy czym nie groze Wam soba, prosze raczej z gory o troche cierpliwosci! Matko, znowu cos poplatalam. A, tam. Na pewno wkrotce wyjasnie. Teraz to tylko pomieszanie z poplataniem, jak mowi moja mama.

PS. Ogladam wlasnie po raz kolejny (jednym okiem tylko niestety) Tajemniczy Ogrod. Jaka to piekna (prawie) swiateczna opowiesc o tym, ze zawsze mozna znalezc cos dobrego, jesli sie tylko dobrze szuka...
"...i jesli dobrze popatrzycie - dostrzezecie, ze caly swiat to jeden wielki ogrod..."

PS. 2 Hej koleda koleda! - To tylko tak, jak Sowa chciala, zeby bylo wesolo!

PS. 3 Sowa, no uwazaj na siebie!

Dla Was moje zyczenia. Najlepsze. Te z serca.
Swietujcie swiatecznie.
Załączniki
Dzieciatko.jpg
Nasze Dzieciatko z wypieta pupa.
swiatecznie1.jpg
i takie tam, swiateczne...
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez Maga N, 24.12.2006 02:50

Cześć HP :-)
Ogłaszam koniec świątecznych przygotowań! Pozostało tylko pakować prezenty i odpoczywać. Zamieszczam poniżej życzenia i nie zapomnijcie o długim spacerze w święta:-)

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.

http://kartki.wp.pl/kid,2010,nowakartka.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe. Byłam wzruszona. Buźka
Avatar użytkownika
Maga
 
Posty: 244
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 11:11

Postprzez GrejSowa N, 24.12.2006 09:46

Hej, jest tu kto?!

Nie wiem, jak u Was, ale u mnie ciemno, mglisto, zimno i pada deszcz...a wystarczyłoby ledwie kilka stopni mniej, i byłby śnieg...ale i tak jest pięknie...a przed moim oknem - wierzcie lub nie - fruwają gołebie i mewy...Czasem przylatują tu mewy...No, ale to chyba raczej normalne blisko plaży, co nie Teremi...?

W każdym razie, jeśli u kogoś z Was leży śnieg, to go podrzućcie trochę...

Teremi - podtrzymuję rozmarzanie się na wesoło, z optymizmem i wiarą, że kiedyś, gdzieś...te marzenia się spełnią...można nawet juz sie z tego cieszyć!
Buuuu, nie mam takiej pidźamki w zwierzątka...może mi Mikołaj przyniesie, ale jaką mam to chyba raczej opisywać nie będę, co...? Może po prostu wkleję, hi hi...
No, ma się rozumieć, że wiem, co znaczy zestawianie koszy na plaży. Odpowiednikiem tego w knajpie jest tzw. zsuwanie stołów, na nich też można się kimnąć, bo że się przy nich pije, to jasne. Ale wrażenia już nie te same...co plaża, to plaża...eh...
Masz rację, ten rosyjski był zdecydowanie z angielska, bo powiedziała mi to koleżanka lektorka, z pochodzenia Rosjanka;-)
Ze zjeżdżalni to można nawet zjeżdżać w bok, znam takie przypadki, kiedy przewróciła się zjeżdżalnia od szaleństw, ale nigdy nikomu nic się nie stało, na szczęście..
Fajny ten chórek "Trzy HP-ówki"...¦ciana to wiem, że altem śpiewa, a Ty...? Bo jeśli jak ja też altem, to już mamy "Trzy altówki", co nie...?
Dałabym zaczarowanemu surfurowi buzi, ale poczekam do nocy, jak do mnie przemówi ludzkim głosem, hi hi...

Emciu - od tej kranówki to ja chyba fluor z fosforem pomyliłam, ale co tam, wszystko przez tę góralską muzykę!! Twoje uszka też gadają do siebie: "nie rozklejajmy się, to nie jest moment"...? Hi hi...

Reniu, Andoro - wszystkiego dobrego, spokojnych ¦wiąt!!!

Dziękuję jeszcze raz wszystkim moim Hapówkom za życzenia, oraz wszystkim odwiedzającym, którzy o nas pamiętali!!

Zostawiam życzenia góralskie, sowią choinkę i spadam...zajrzę dopiero po kolacji, późnym wieczorem.

Hej!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA TO BOZE NARODZENIE /ŻYCZENIA ¦WIĄTECZNE/
/sł.trad. , oprac.K. Trebunia /

Na scęście, na zdrowie, na to Boze Narodzenie
Coby sie wom darzyło syćko boskie stworzynie
W kumorze, w oborze - wsyndyl dobrze

Coby sie wom darzyły kury cubate, gęsi siodłate
Cobyście mieli telo wołków kielo w dachu kołków
Telo cielicek kielo w lesie jedlicek
Telo owiecek kielo mak mo ziorecek
Telo krów kielo w sąsieku plów

Coby sie wom darzyły konie z biołymi nogami
Cobyście orali śtyroma pługami
Jak nie śtyroma - to trzoma
Jak nie trzoma - to dwoma
Jak nie dwoma - to jednym
Ale co godnym!

Sięgnijcie do pieca - wyjmijcie kołoca
Sięgnijcie do skrzynie - wyjmijcie pół świnie
Sięgnijcie na wyzke - wyjmijcie masła łyzke
Piekliście, kłóliście - kolędnikom daliście

Coby sie wom darzyły dzieci - kielo przy piecu śmieci
W kozdym kątku po dzieciątku, a na pościeli troje
Ino cobyście nie pedzieli, ze to ftore moje!

Na scęście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok!
Coby wom wypod z pieca bok!
Coby wom z pieca wypadła ruła!
Coby wom gaździno zhrubła!

Coby wom nicego nie chybiało
Z roku na rok przybywało
A do reśty - cobyście byli scęśliwi i weseli
Jako w niebie janieli, haj!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi N, 24.12.2006 11:58

witam światecznie

Emcia Ty juz raczej Sowie nie polewaj, bo widzisz w jakim stanie bałwan i łoś a wieczór wigilijny sie zbliza.

Rfechner, An-dora i Maga dzięki za życzenia i Wam również wszelkiej pomyslności. Z tego częstszego bywania to tylko An-doro się cieszyć.

Sowa no oczywiście, że jestem. Tak sobie mysle, że może przyjdź do mnie na lekcję p.t. "jak nic nie robić przed świętami. Ja juz właściwie od wczoraj mam labę.
W sprawie głosu (nie myl z urną wyborczą), to raczej taki fałszujący alt, ale w chórze jakoś się upchnie. Zsuwanie stołów? - ja kiedys w piątkę spałam na stole bilardowym i bez ekhm, ekhm - do bladego świtu pracowaliśmy a kolejna zmiana robocza była juz rankiem no to nie warto było iść do domu.
Kurczenkola tez nie mam takiej pidżamki ale do sylwestra trochę czasu to może kup takie naklejki ze zwierzątkami a moze sama namaluj?
Przypomniała mi się moja pierwsza prawdziwa suknie balowa. Miałam 20 lat (kiedy to było) no i pierwszy dorosły a w dodatku prawie słuzbowy bal. Miałam górę srebrną - naszyte cekiny (taki karczek) a dół był długi, czarny i z aksamitu. Była to kreacja odkupiona od koleżanki co ją dostała z zagranicy w paczce. Pamiętam, że ją później skróciłam ale co dalej?...
u mnie mewy i gołębie to raczej codzienność (mieszkam nad rzeką), ale jak u Ciebie plaża no to nie ma co się dziwić.

a teraz juz pora na życzenia
wszystkim Ewom (jednej to szczególnie) pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyslności, radości, miłości a do życzeń:

"Najpiękniejsze miłości"

Najpiekniejsze są miłości, których nie ma
Które jutro może przyjdą albo nie
Najpiękniejsze są miłości, których nie ma
¦wiatło z nieba nie wiadomo jak i gdzie
Najpiekniejsze są miłości niewiadome
Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak
Niewiadome może wyjść zza rogu domu
Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr

I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał
Może tydzień, może miesiąc, może więcej
Wszystko jedno co się stanie, najpiekniejsze jest czekanie
Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence

Najpiekniejsze są miłości, których nie ma...
(Jonasz Kofta)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez znad maasu N, 24.12.2006 14:21

Kochane Dziewczyny :)

Zycze Wam i wszystkim tu zagladajacym radosnych i dobrych Swiat, w pokoju i milosci.

Usmiechy swiateczne :)

znad maasu
Załączniki
Bethlehem.jpg
Avatar użytkownika
znad maasu
 
Posty: 186
Dołączył(a): Pn, 16.05.2005 23:24

Postprzez greenw N, 24.12.2006 15:05

Witam serdecznie

Dla wszystkich zdrowych, spokojnych, radosnych ¦wiąt Bożego Narodzenia . Życzenia jak najlepsze i spełnienia marzeń w 2007 roku życzy Greenw

Myślę o Was ciepło, ściskam świątecznie
Załączniki
swieta.jpg
Avatar użytkownika
greenw
 
Posty: 243
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:14
Lokalizacja: Reading

Postprzez stranger N, 24.12.2006 16:13

¦wiąt pełnych miłości...
stranger
 
Posty: 256
Dołączył(a): N, 11.09.2005 18:28

Postprzez GrejSowa N, 24.12.2006 16:51

Hej, kolęda, koooooolędaaaaaa!!!!!

Melduję gotowość do Wigilii! Emcia, nie polewaj mi już!

Teremi - piszę się oczywiście na kurs "Jak nic nie robić przed ¦więtami". Za rok mnie sprawdzisz, dobra...? A mnie chodzą po głowie słowa Poldka z "Podróży za jeden uśmiech", wczoraj oglądaliśmy z Miśkiem w Kino Polska..."Nie masz pojęcia o wyobrażeniu". Dobre, Druhny, co nie...? Przyjmiemy Poldka do HP...? Jak ktoś film widział to wie, że jego druhowości sprawdzać nie trzeba....Pidźamkę sowie pomaluję albo ponalepkuję, to będzie taki mój Pyjama Art Project!! Hi hi....No, i co z tą kreacją..? Skróciłaś ją jeszcze bardziej...? Hi hi... Staram się sowie przypomnieć moje różne kreacje balowe, sylwestrowe, wkleić...? Prawie wszystkie są uwiecznione...Owszem, lubię się czasem odpicować, ale w tym roku lubię się odpicować w pidżamkę i skarpety. Może sowie strzelę brokacik na skarpety, tak dla draki...?
Kofta cudny, jak zawsze...Co z tego, jak nie dla mnie...;-)))))

Znad maasu - oduśmiecham się świątecznie do Ciebie!

Greenw - no, wreszcie, ileż można szczekać!! Dziękuję za wszystkie gołąbki!!! Zajrzyj do hali przylotów;-))) Dobrych ¦wiąt, Kasiu, od razu tęczowo w HP! Rozumiem, że na Sylwestra śmigasz w trampkach posypanych brokacikiem...?

Stranger - dzięki, dla Ciebie również wszystkiego dobrego i miłosnego!!!

¦cianulka - nie chrap, dobra...? Szczekam do 24.00, kiedy to przemówisz ludzkim głosem, hi hi...Wiesz, jak ja się dzisiaj zmachałam tą naszą rozmową...? Najpierw zajęte i zajęte, nagle jakaś poczta głosowa się włącza, kobita mi po koreańsku gada, ja się zapieram, zapieram i ni w ząb nie kumam....no, a jak już wolne, to kurczę, łojeeezuuuu i wogle...dzisiaj to Ty gadałaś jak najęta...ledwo żyję, wkleić...? Ciekawe co dodają w Korea do kranówki, hi hi....Chcesz medal z pieczonego ziemniaka...? Równowaga w przyrodzie zachowana, znaczy się...Dobrej nocy dla Ciebie, bez wątpienia PIERWSZA GWIAZDKO HP!!! Nie ma za co...

No, to świąteczny spadunek...dobrych i spokojnych ¦wiąt raz jeszcze wszystkim!!!

Odmeldowuję się do stołu, wpadnę późnym wieczorem...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* N, 24.12.2006 17:41

Calemu HP...zdrowych i pogodnych Swiat...
Załączniki
bukiet.JPG
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez gocha N, 24.12.2006 18:51

Kochane HP,

szczesliwych, zdrowych, spokojnych i refleksyjnych, ale z odrobina szalenstwa, Swiat, dla Was i dla wszystkich Waszych bliskich...

A ja wreszcie mam nowy komputer, prezent pod choinke, bo od miesiaca bylam bez.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez GrejSowa Pn, 25.12.2006 02:16

Witajcie Druhny, jest tam która...? Obżarły się Druhny i leżą "świństwem do góry"...? Hi hi..

No, i po Wigilii...a gdzie jeszcze nie...? Chyba w Hameryce...Taaaa, Hameryka w tyle jest...Emciu, dałaś już karpiowi w-czapę, czy jeszcze zjeżdża sowie do basenu...?
No, i co by tu mądrego napisać...tradycji stało się zadość...ale i tak nie ma nigdy takich samych ¦wiąt. Każde są inne...a następna Wigilia dopiero za rok...może będzie śnieg, bo bez śniegu to nie to samo...W moim bloku jest 151 mieszkań. W każdym pisze się inna historia rodzinna...W jednym z nich, jakoś niedaleko nas, rozegrała się awantura...były już dwa wejścia z krótką przerwą, ale nie wiem na co...może na papierosa...? Eh...idę spać, ale boję się, że to jeszcze nie koniec tej bitwy...Życzenia dobrych, spokojnych ¦wiąt nabierają szczególnego znaczenia...A ja jeszcze Druhnom życzę dobrych i spokojnych dni przed i po ¦więtach, cały rok...

Obejrzałam sowie niedawno na TVP Kultura koncert Natalie Cole, z udziałem m.in. Diany Krall...Niestety, zagapiłam się i nie nagrałam...Czy Druhny też tak czasem mają, że wertują tygodniowy program, żeby wyłapać nieliczne, unikatowe perełki, na które warto w ogóle włączyć telewizor...po czym nie stwierdzają niczego takiego, dopóki któregoś dnia taka perełka nie pojawi się przez absolutne zaskoczenie. Czy sięgają wtedy Druhny ponownie po program, żeby sprawdzić, czy perełka była tam zapowiedziana, i wkurzają się niemiłosiernie, że nie zauważyły...? Cholera, która Druhna mnie przypilnuje, a najlepiej wygoni do okulisty, co...?

Dobrego nocodnia dookoła świata i z powrotem...Pozdrawiam i znikam...ale do czasu...

MarysiuES, Gocha - dzięki, Wam również wszystkiego dobrego, radosnych, zdrowych ¦wiąt!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ściana Pn, 25.12.2006 02:44

Dzien dobry HP. Wklejam piosenke i spadam na robote.
Moze sie Druhny dopisza do wierszenki (hi hi).
Spokojnych Swiat.

PS # 4 Myslicie, ze moje bojsy z klubu przemowia dzisiaj ludzkim glosem? Przygotowalam juz sowie dubbing, tak na zapas. Wdech, wydech.

"Kochaj tak, jakby cię nigdy nikt nie zranił,
a tańcz tak, jakby nikt nie patrzył.
¦miej się tak, jak tylko dzieci śmieją się.
Żyj tak jakby tu było niebo.

Na ziemi jest o niebo lepiej
i każdy cud zwykły jest,
codziennie zdarza się.
Na ziemi jest o niebo lepiej,
dziękować nigdy nie przestanę, że życie jest

Dobrze, że jesteś...

Nie jest tak, że niepotrzebnie tutaj jesteś (nie, nie)
Nie jest tak, że to nieważne jaki.
Dobrze wiem, nieprzypadkowo dziś to słyszysz.
Dobrze wiem, nigdy nie było tu takiego jak ty.

Na ziemi jest o niebo lepiej
i każdy cud zwykły jest, codziennie zdarza się.
Na ziemi jest o niebo lepiej,
dziękować nigdy nie przestanę, że życie jest.

Będą chwile zwątpień jak cień
W cieniu tym wypocznij i wiedz
Że ta niepewność może dobra być jak chleb.
Jeśli o tym wiesz

Na ziemi jest o niebo lepiej
i każdy cud zwykły jest
i codziennie zdarza się
Na ziemi jest o niebo lepiej
dziękować nigdy nie przestanę, nigdy nie przestanę, nie nie nie nie!

Na ziemi jest o niebo lepiej
i każdy cud zwykły jest
codziennie zdarza się
Na ziemi jest o niebo lepiej
dziękować nigdy przestanę, że życie jest.

Dobrze, że jesteś... "

Miecio Szczesniak

Druhny! Dziekuje za WSZYSTKO!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2651
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez M.C. Pn, 25.12.2006 09:23

Ho ho ho, HP, to ja wlasnie odrobilam zadanie Dziadka Mroza, Santy (nie mylic z Santana, hi hi), czy jak za moich czasow sie mowilo Aniolka, czili tradycji stalo sie zadosc, czili paczki i paczuszki zostaly cichusienko i niewidzialnie ustawione pod choinka, uffff.

Officjalnie oglaszam tez zakonczenie Nocy Wigilijnej na Swiecie!!! Hi hi, fajnie mieszkac nad Pacyfikiem eh? Zapadla noc i zwierzeta przemowily, Sowy, Jeze i im podobne.

Sowa, czek objadlam sie jak nigdy! Zalaczam maly dowodzik zdjeciowy ze stolu. Sms-sy, czek odebrane, czek, przed chwila, wczesniej nie bylo jak...Dziekuje!

Teremi, uszka wyszly pyszne i pachnialy polskimi grzybami! Dziekuje!

Chcialam jeszcze powiedziec, ze nameczylam sie strasznie przy torcie waniljowym, moze lepiej nie probowac nowych przepisow tuz przed Swietami? Co Kangurzyco?

Sciana, to w Korea juz wiosna? Kurnaola, ta Azja to jednak pedzi do przodu na zlamanie karku, hihi. Ale co tam, najwazniejsze, ze celnicy mieli ludzkie serca i przepuscili Jeza do NU Sciano-Jeza w pore! Zdjecie ladne, hihi, widac ze profesjonalne. Dziekuje! Boysom dac czekolade! Podzielic sie! Moze przemowia, no chyba ze juz mieli koczelady za duzo...to wtedy ich kolnac!

Gocha, MarysiuES, Stranger, GREENW(!!!!!), Maga podziekowania za zyczenia! Andoro, ja tez lubie ten film "Tajemniczy Ogrod"! Moze jakis klub zalozyc? Np. MOT. Milosnicy Ogrodu Tajemniczego. (Hi hi, no co? Tylko Sowa moze wymyslac fajne skroty?)

No to nic, wkleje jeszcze tylko pare zdjec i spadam, luuuudzie co ja teraz zrobie bez przygotowan do Wigilii....
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum



cron