Radio w internecie

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Radio w internecie

Postprzez amc Cz, 15.01.2009 22:46

Czy ktoś wie jak zapisać strumień z radia z internetu na komputer?

np. słucham sobie miłego wywiadu na http://www.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3
i chce potem odsłuchać raz jeszcze...
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio w internecie

Postprzez nemo N, 18.01.2009 10:49

ten link powyżej otwiera sie u mnie jako okienko. więc pewnie nie oto chodziło.
ale... żeby słuchac radia internetowego musisz miec winampa (np.)
klikasz link radia i powinno się pojawić okienko z zapytaniem czy albo jak uruchomic . wybierasz winampa i gotowe.
:)
to może byc jeszcze kwestia jakiej używasz przeglądarki. a! jak juz Ci sie uda uruchomić zapisujesz w winampie playliste i nie musisz juz otwierać via przeglądarka, tylko klikasz na ikonkę i leci :)
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Re: Radio w internecie

Postprzez megre Pt, 13.02.2009 19:33

Witam amc,
calkiem niedawno wiewiorki podpowiedzialy mi adres RARMARADIO.
Wpisz do googla, zainstaluj program, wprowadz do ulubionych np. polskie radio pr.1 i nagrywaj!
Pliki od razu w formacie mp3 - tylko sluchac!
Powodzenia w przedsiewzieciu zycze!
megre
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 13.02.2009 18:53

Re: Radio w internecie

Postprzez Misiek Pn, 27.02.2012 04:38

Do nagrywania strumienia audio polecam program Super MP3 Recorder Professional. Zapisuje bezpośrednio do MP3 wszystko to, co przechwyci z miksera audio.
d(-_-)b
Avatar użytkownika
Misiek
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn, 08.01.2007 20:04
Lokalizacja: Ja tutejszy

usunąć posty

Postprzez HieronimDWed Pn, 09.02.2015 15:31

nie jestem żadnym autorytetem i nikt mnie w zasadzie nie zna, ale też chciałbym usunąć swoje konto i wszystkie swoje posty

w youtube jest taka możliwość bo niedawno usuwałem, w tym forum też powinna być. Przede wszystkim zależy mi na usunięciu postów.

----------------------------------------
moja strona oraz blog z księgowości i doradztwa podatkowego
http://www.wksiegowy.pl/kontakt/
Avatar użytkownika
HieronimDWed
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pn, 26.01.2015 14:21

Re: Radio w internecie

Postprzez vexervos Pt, 04.09.2015 07:59

Polecam program Audacity do nagrywania z netu. Możesz też sprawdzić czy dana pogadanka nie jest późiej udostępniona do pobrania w formie podcastu.

__________________________
Polecam dobry zespół weselny kujawsko pomorskie
vexervos
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 04.09.2015 07:55

Re: Radio w internecie

Postprzez Digeeeol Wt, 08.09.2015 07:26

Pełno jest takich programów np SMRecorder, ja tego używałem kiedyś i działał jak trzeba, do tego jest Audacity :) Wybierz coś sam , pozdrawiam.
__________________
zespół muzyczny wielkopolska
Digeeeol
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 08.09.2015 07:23

Re: Radio w internecie

Postprzez Paloos Wt, 06.10.2015 07:21

Wystarczy tylko AudaCity i masz wszystko zalatwione, to jest najpopularniejszy program który służy właśnie do tego , ja używam i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, pozdrawiam.
_____________________
profesjonalny zespół na wesele małopolska
Paloos
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 06.10.2015 07:17

Re: Radio w internecie

Postprzez teonan Cz, 19.11.2015 08:50

Ja słucham już prawie wyłącznie radia w internecie. Różnorodność stacji jednak robi swoje. Zwykłego radia już tylko w aucie.

__________________________
Dobry zespół weselny mazowieckie polecam
teonan
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 19.11.2015 08:48

Re: Radio w internecie

Postprzez Koherentos Cz, 26.11.2015 08:53

Ja tam słucham radia prawie cały dzien :D W drodze do pracy , w samej pracy , gdy wracam :) Przyjemniej się jedzie i pracuje gdy coś leci w tle , zależy też od stacji , jesli chodzi o radio internetowe to głównie open fm.
______________
profesjonalny zespół na wesele warszawa i okolice
Koherentos
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26.11.2015 08:50

Re: Radio w internecie

Postprzez genia Pn, 30.11.2015 12:32

open fm jest dobre bo tam reklam nie ma, dowiedziałam się o tym ze studia, gdzie robiłam sobie fotografia biznesowa wrocław od fotografa, który przez dłuższy czas ze mną pracował. Zapytałam się co to za stacja, że nie ma żadnych reklam ani wiadomości, a on mi na to że to radio internetowe. Nigdy do tej pory nie słuchałam radia, także i wam polecam kochani forumowicze : )
genia
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 30.11.2015 12:28

Re: Radio w internecie

Postprzez Poparek Cz, 21.04.2016 07:27

Ja słucham pandora.com albo open.fm :) Według mnie najlepsze radia i idzie znaleźć tam naprawdę wszystko co się chce, tyle tych stacji radiowych że nie wiadomo co wybrać.
________________
profesjonalny zespół na wesele kraków i okolice
Poparek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 21.04.2016 07:26

Re: Radio w internecie

Postprzez jarnu Cz, 21.07.2016 08:18

JA lubię sobie nie raz posłuchać radia w necie zawsze jakieś urozmaicenie się pojawi.
_______________
Nowy profesjonalny zespół na wesele warszawa i okolice. Polecam
jarnu
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 21.07.2016 08:16

Re: Radio w internecie

Postprzez kasio121 Cz, 25.08.2016 17:54

A ja w ogole juz radia nie slucham. Teraz wszystkiego slucham/ogladam na youtube. Wywiady, itp. Przynajmniej nie przerywają reklamami jak w radiu :)
kasio121
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 25.08.2016 17:52
Lokalizacja: Gdynia


Re: Radio w internecie

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 22:44

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39





Powrót do Pomóż mi



cron